Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.9/5 - 31 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD sorun bildirme nasıl yapılır?
(05-02-2020, Saat: 08:36)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @orfe41 deneme sureniz  bitmiş olmasin.
Mac adresinizin birinin deneme suresi bitmiş görünüyor.

Evet artık Full versiyon sahibiyim.
elinize sağlık, Teşekkürler...
Teşekkür Edenler:
Guçlu cafe - kanal 7 dizi- hint dizizi - ikimizin yerine dizisi ..izle ve izle 2 var... İzle link bulunamadı diyor.. İzle 2 açınca link alındı lütfen bekleyin yazıyo. 5..10 dk bekledim. Saniye kısmı 0 sn de.diziler açılmıyor... bu sorun ne ile alakalı.. Tek bu değil bir çok dizide aynı sorun var. Tv Lg 49uh850v webos 3.0
Teşekkür Edenler:
(13-02-2020, Saat: 23:07)BOB_FARUK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Guçlu cafe - kanal 7 dizi- hint dizizi - ikimizin yerine dizisi ..izle ve izle 2 var... İzle link bulunamadı diyor..  İzle 2 açınca link alındı lütfen bekleyin yazıyo. 5..10 dk bekledim. Saniye kısmı 0 sn de.diziler açılmıyor... bu sorun ne ile alakalı.. Tek bu değil bir çok dizide aynı sorun var. Tv Lg 49uh850v webos 3.0

Belirtilen izle2 secenegi calismaktadir.
Bazen ilk denemede veri gelmemekte, bundan dolayi bir kaç kez denemek gerekiyor.
Teşekkür Edenler: Baki07 , #Okifioktay , acemi iste , kaptancort
Merhaba
Yerli diziler altındaki Kanal D dizilerinin alt menüsü tamamen boş geliyor. KanalD dizileri bölümünü düzeltmenizi rica ederim.

Kullandığım cihaz Amazon Fire Tv 4k.

Kullandığım versiyon MKVOD 6.1.0
Teşekkür Edenler:
(19-02-2020, Saat: 13:43)Clipper122000 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba
Yerli diziler altındaki Kanal D dizilerinin alt menüsü tamamen boş geliyor. KanalD dizileri bölümünü düzeltmenizi rica ederim.

Kanal d diziler de bir sorun gorunmemektedir.
Sadece hizmetciler bos gelmektedlr.

Ayrica Mkvod box sürümü 6.3.0 dir.
Uygulama cache i temizleyin yada yeniden kurun.
Teşekkür Edenler: /*GuCLu , kamil , kaptancort
(19-02-2020, Saat: 13:43)Clipper122000 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba

Kanal D modül düzeltildi. Ben düzeltirken Mkvod usta cevap yazmış. Hizmetçiler dizisi daha başlamadığı için boş gelmektedir.
GuCLu PortaL Youtube sayfamıza abone olunuz.  Tıkla >>  GUCLU PORTAL YOUTUBE SAYFASI <<
Doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum. Benim tv LG 42lm640s modeli. Mkvod da 9.5.79 yazıyor alt sağda. Ben özellikle Türk dizileri için giriyorum ama şu anda hangi yerden açsam (güçlü Cafe) player gösteriyor sonra 4 saniye sonra donuyor. Bağışımı yapmış sonra bir süre bakamamıştım. Benim izlemek için neler yapmam lazım. Nerede hata var? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler
Teşekkür Edenler:
(25-02-2020, Saat: 00:05)dekonline Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum. Benim tv LG 42lm640s modeli. Mkvod da 9.5.79 yazıyor alt sağda. Ben özellikle Türk dizileri için giriyorum ama şu anda hangi yerden açsam (güçlü Cafe) player gösteriyor sonra 4 saniye sonra donuyor. Bağışımı yapmış sonra bir süre bakamamıştım. Benim izlemek için neler yapmam lazım. Nerede hata var? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler

ilk mesajı okuyun lütfen
Teşekkür Edenler: kaptancort
FILM ARA MOVIE SEARCH çalışmıyormu yoksa buda trial ersiyonlamı ilgili.
Teşekkür Edenler:
(25-02-2020, Saat: 00:27)smarth71 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: FILM ARA MOVIE SEARCH çalışmıyormu yoksa buda trial ersiyonlamı ilgili.

Aramanin yapildigi link su an aktif degil.
Bundan dolayi calismamaktadir.
Link aktif oldugunda tekrar calisacaktir.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Youtube api in mkvod mkvod 1 5,237 12-03-2017, Saat: 23:02
Son Yorum: smarta
  Dailymotion api in mkvod mkvod 4 8,913 04-03-2017, Saat: 00:35
Son Yorum: Okifioktay
  MKVOD HAKKINDA mkalyon 0 10,035 20-10-2016, Saat: 00:38
Son Yorum: mkalyon

Hızlı Menü: