Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.9/5 - 31 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD sorun bildirme nasıl yapılır?
(02-06-2020, Saat: 14:46)becool Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mkvod ustam sanırım vk linkler gitti (lg netcast)

Link aliminda ve oynatiminda herhangi bir problem yoktur.
Teşekkür Edenler: becool , #Okifioktay , /NeTeS , acemi iste
Ustam;                      
Saygılar elçiye zeval oimaz.  
Yardımcı olabilirsen seviniriz
Bu göndermiş olduğum dört fotoğraf üzerinden hareketle anlatmak istersem. Güçlü kafeye girdiğim zaman film kutusunu açıyorum.

Film kutusundan 10. sırada VOD Modul Xlm  bölümüne girdiğim zaman 
1 KUTU. YENİ NELER YENİ Bölümünün içerisine girip bütün filmleri açabiliyorum.
2. KUTU. YERLİ bölümünün içerisine girdiğim zaman bütün filmleri açabiliyorum geri kalan 3 den 25 e kadar kutulardan hiçbirinin içerisinde film yok yani boş. Beni direkt olarak tekrar film kafeye yönlendiriyor. Daha öncesinde yani 1 ay öncesine kadar 3 den 25 e kadar olan diğer kutuların da içerisine giriyor film açabiliyor ve güzel bir şekildede filmleri izleyebiliyordum
Diğer bir problem ise;
MK VOD dan GÜÇLÜ KAFEYE girip film kutusuna bastığımda açılan ekrandan, 16 sıradaki

ABC film izle module tıkladığımda 4 adet yeni kutu açıyor. Bu kutularında içerisi boş. Beni tekrar film cafeye geri yönlendiriyor. Bu kutularda daha öncede çalışıyordu.
Teşekkür Edenler:
Vod modül kaynağında problem var o yüzden düzelirse, modüldede otomatik düzgün çalışır arada denemeniz gerekmekte. Abc modüle boş vakitte bakmam lazım, çalışan diğer modülleri kullanabilirsiniz, düzeltilene kadar.
GuCLu PortaL Youtube sayfamıza abone olunuz.  Tıkla >>  GUCLU PORTAL YOUTUBE SAYFASI <<
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #mkvod
Nereye soracağımı bilemedim. Buraya yazıyorum ama lütfen kusura bakmayın. Bende lg 42lm640s var. Bein sports programı ile maç özetlerini falan izliyordum. Ama kaç aydır program açmıyor. Zor açıyor, videolar bekletiyor, resimler göstermiyor vs. Benzer sorunu yaşayan var mıdır? Varsa çözümünü bilen var mıdır?

M.Kalyon hocam senin bir fikrin var mı bu konuda? Yıllardır seni takip ederim. Bu işin ustası sensin, senden de çözüm gelmezse ayvayı yedik demektir.
Teşekkür Edenler:
(15-06-2020, Saat: 00:26)dekonline Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nereye soracağımı bilemedim. Buraya yazıyorum ama lütfen kusura bakmayın. Bende lg 42lm640s var. Bein sports programı ile maç özetlerini falan izliyordum. Ama kaç aydır program açmıyor. Zor açıyor, videolar bekletiyor, resimler göstermiyor vs. Benzer sorunu yaşayan var mıdır? Varsa çözümünü bilen var mıdır?

M.Kalyon hocam senin bir fikrin var mı bu konuda? Yıllardır seni takip ederim. Bu işin ustası sensin, senden de çözüm gelmezse ayvayı yedik demektir.

Her marka gibi Lg de eski urunlere olan destegini cekmeye basladi.
Eski netcast tvlerde ozellikle resimlerin acilmasi işkenceye döndü.
En saglami bir android box alip tvye baglayip kullanmak.
Hem performans sorunu yasamazsiniz hemde bir çok alternatife daha rahat ulaşırsınız
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , /NeTeS , acemi iste , dekonline , kamil
Lg 43LH590V webos3.0 MKVOOD(9.5.92) kullanıyorum. Bugün programı açtığımda Kullanıcı Sözleşmesi çıktı, onayladım ancak Listeniz bölümünde “Dosya bulunamadı!” hatası alıyorum ve portallara giremiyorum.
Yardımcı olursanız sevinirim, iyi çalışmalar.
Teşekkür Edenler:
(22-06-2020, Saat: 12:46)ugurc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Lg 43LH590V webos3.0 MKVOOD(9.5.92) kullanıyorum. Bugün programı açtığımda Kullanıcı Sözleşmesi çıktı, onayladım ancak Listeniz bölümünde “Dosya bulunamadı!” hatası alıyorum ve portallara giremiyorum.
Yardımcı olursanız sevinirim, iyi çalışmalar.

Her 2 mac adresi icinde portallari yuklemelisiniz.
Ayrica mac adresinizi buraya yazmayin.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , /NeTeS , acemi iste , /*GuCLu , #OKAN PORTAL
merhaba benim mkvod açılınca ekran bomboş neden olabilir.
Teşekkür Edenler:
internet bağlantılarınız kontrol edin uygulamayı açtığınızda ekranda hiçbirşey olmaması uygulamanın internete bağlanamamasından kaynaklanır.uygulamayı şimdi kontrol ettim herhangi bir sorun yok.
Teşekkür Edenler: #mkvod , #Okifioktay , kaptancort , #sorgumurat , acemi iste
Merhaba. Yeni sürümü (7.0.1) telefona yükledim. Güzel olmuş elinize sağlık.

İlk kuruluşta mobile ya da tv box seçeneği var. Tv Box seçince sorun yok. Mobile seçince, kullanmak için bağış yapın uyarısı çıkıyor tamama basınca uygulama kapanıyor. Mobile şeçeneğinde kullanmak için bağış mı yapmam gerekiyor. Teşekkürler
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Youtube api in mkvod mkvod 1 5,306 12-03-2017, Saat: 23:02
Son Yorum: smarta
  Dailymotion api in mkvod mkvod 4 9,067 04-03-2017, Saat: 00:35
Son Yorum: Okifioktay
  MKVOD HAKKINDA mkalyon 0 10,088 20-10-2016, Saat: 00:38
Son Yorum: mkalyon

Hızlı Menü: