Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.9/5 - 31 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD sorun bildirme nasıl yapılır?
(13-10-2020, Saat: 18:06)ready_35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba. Yeni sürümü (7.0.1) telefona yükledim. Güzel olmuş elinize sağlık.

İlk kuruluşta mobile ya da tv box seçeneği var. Tv Box seçince sorun yok. Mobile seçince, kullanmak için bağış yapın uyarısı çıkıyor tamama basınca uygulama kapanıyor. Mobile şeçeneğinde kullanmak için bağış mı yapmam gerekiyor. Teşekkürler

Deneme sureniz bittiyse mkiptv@gmail.com a yazin lütfen.
Box ve mobile deneme sureleri farklidir.
Ayrica eski surumde deneme sureniz bittiyse yenisinde de bitmis olacaktir.
Sure uygulamaya gore belirlenir sürüme gore degil.
Sure de kullanima gore degismektedir.
Teşekkür Edenler: ready_35 , #sorgumurat , #Okifioktay
Merhaba netcast için youtebe arama yapiyor ama iki kelimelik bir şey aratırsanız ilk kelimeyi dikkate alıyor mesela İlkay zaman diye aratiyorum çıkan sonuç hep İlkay Akkaya İlkay zaman hiç yoi
Teşekkür Edenler:
MKVOD SÜRÜMÜ : 9.6.7
CİHAZ BİLGİSİ : LG webos 3.5 43uj630v
ÇALIŞMAYAN LINK TAM YOLU: Güçlü portal >>Yabancı Dizi kutusu >>dizitime yabancı dizi modül>>>Hellstrom
LINK EMBED : dtime, dyan,, yyan, play(bunlarda boş sayfa geliyor) moly de ise link alım hatası
LINK SIRASI : tümü
KULLANDIĞINIZ DNS: 8.8.8.8, 8.8.4.4
KULLANDIĞINIZ ISS: Tttnet,
AlDIĞINIZ UYARI: Yok(boş sayfa), bazıların link alım hatası

Yabancı dizi modülünde bir tane dizi izleyemedim. Acaba sizlerde test edebilir misiniz.
:) Seni gidi seni... :)
Teşekkür Edenler:
(17-10-2020, Saat: 16:45)habib723 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MKVOD SÜRÜMÜ : 9.6.7
ÇALIŞMAYAN  LINK TAM YOLU: Güçlü portal >>Yabancı Dizi kutusu >>dizitime yabancı dizi modül>>>Hellstrom
LINK EMBED : dtime, dyan,, yyan, play(bunlarda boş sayfa geliyor) moly de ise link alım hatası

Yabancı dizi modülünde bir tane dizi izleyemedim. Acaba sizlerde test edebilir misiniz.

Yabanci dizi modul de baska moduller de var ve calisiyor.
Nasil bir tane dizi izleyemediniz?
Yoksa istediginiz diziyinmi izleyemediniz?
Guclu usta kontrol edip hata varsa duzeltecektir.
Sizde bu arada diger modullerden izleyin.
Not: her link her cihazda calismaz.
Teşekkür Edenler: /*GuCLu
(17-10-2020, Saat: 18:09)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(17-10-2020, Saat: 16:45)habib723 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MKVOD SÜRÜMÜ : 9.6.7
ÇALIŞMAYAN  LINK TAM YOLU: Güçlü portal >>Yabancı Dizi kutusu >>dizitime yabancı dizi modül>>>Hellstrom

Yabanci dizi modul de baska moduller de var ve calisiyor.
Nasil bir tane dizi izleyemediniz?
Yoksa istediginiz diziyinmi izleyemediniz?
Guclu usta kontrol edip hata varsa duzeltecektir.
Sizde bu arada diger modullerden izleyin.
Not: her link her cihazda calismaz.
Yani yabancı dizi modülün hepsinde farklı dizilerde izlemek istediğimde bir türlü izleyemedim. Uzunca zamandır izleyemiyorum fırsat bulamadım yazmaya foruma.

Bu şekilde çıkıyor

ZhYWVu.jpg
:) Seni gidi seni... :)
Teşekkür Edenler:
Yukarıda cevap yazılmış aynı şeyi onkez yazınca birşey değişmiyor. Dizibox modülde aynı dizi var oradan açıp bak. Müsait olduğumuzda çalışmayan modüller düzeltilir.
GuCLu PortaL Youtube sayfamıza abone olunuz.  Tıkla >>  GUCLU PORTAL YOUTUBE SAYFASI <<
Teşekkür Edenler: habib723 , muce , #sorgumurat
Hocam merhaba, bazı linklerde gilm isimleri ve afişleri görünmesine rağmen açılmıyor, boş çıkıyor.. Örnek, filmizlesene modülde. Birde filmmakinesi modülde kasıyor açılmıyor, tvyi kapa aç yapmam gerekiyor.. Bunlarla ilgili yapabileceğiniz bişey varmıdır... Teşekkürler..
Teşekkür Edenler:
fimmakinesi modülü android sürümlerinde çalışır.zaten bu siteye son eklenen videolar vidmoly ve closelod linkleri MKVOD android uygulamasında açılabilen linkler, LG tv lerde bu linkler çalışmaz (Vidmoly linkleri android cihazdan tv ye gönderilip çalıştırlabiliyor bkz. http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.p...2#pid20392 ).filmizlesene modülünde ise ODN,MAİL.Ru ve Upto linkleri LG tv lerde çalışır Vidmoly Linkleri ise androidlerde çalışır.MKVOD Tv ve Android uygulamalarındaki bu farklılıkların neden kaynaklandığını öğrenmek isterseniz http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=436 bu konuyu okuyunuz.

NOT:Bu yukarıda yazdığım sitelerle ilgili verdiğim bilgi genel amaçlıdır.Yazdıklarım Modüller çalışırken geçerlidir şuan bende Güclü Kafedeki bu iki modülde çalışmıyor
Teşekkür Edenler: /NeTeS , #mkvod , acemi iste , muce , #Okifioktay , abbaas
Hocam 6 sürümündeki izleyebildiğim çoğu .linki ve portalı 7 sürümünde izleyemiyorum.. Güncelleme falanmı gerekiyor acaba.. Nerdeyse güçlüportal haricendeki bütün linkler boş...
Teşekkür Edenler:
(06-11-2020, Saat: 20:46)haydin03 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam 6 sürümündeki izleyebildiğim çoğu .linki ve portalı 7 sürümünde izleyemiyorum.. Güncelleme falanmı gerekiyor acaba..  Nerdeyse güçlüportal haricendeki bütün linkler boş...

Bir üst mesajda gerekli açıklamalar yapılmıştır.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: acemi iste

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Youtube api in mkvod mkvod 1 5,281 12-03-2017, Saat: 23:02
Son Yorum: smarta
  Dailymotion api in mkvod mkvod 4 9,018 04-03-2017, Saat: 00:35
Son Yorum: Okifioktay
  MKVOD HAKKINDA mkalyon 0 10,068 20-10-2016, Saat: 00:38
Son Yorum: mkalyon

Hızlı Menü: