Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.97/5 - 59 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD8 ANDROID TV / BOX / FireTV SÜRÜMÜ / MOBILE
https://www.dropbox.com/s/8cdc6uews6ojlm....apk?raw=1

İndiremeyenler bu şekil denesin.
GuCLu PortaL Youtube sayfamıza abone olunuz.  Tıkla >>  GUCLU PORTAL YOUTUBE SAYFASI <<
Teşekkür Edenler: bagatur58
Mi box a chrome uzerinden tum likleri denedim ama malesef kuramadim  Sad
Teşekkür Edenler:
hocam merhaba bağış yaparak süresiz abime aldığım kullanım yine deneme süreniz bitmiştir hatası veriyor. MKIPTV mail adresine mail attım ama otomatik cevap geliyor
Teşekkür Edenler:
(14-03-2021, Saat: 22:11)cihanalemi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam merhaba bağış yaparak süresiz abime aldığım kullanım yine deneme süreniz bitmiştir hatası veriyor. MKIPTV mail adresine mail attım ama otomatik cevap geliyor
Mkiptv@gmail.com a yazin kontrol edip cozelim.
Teşekkür Edenler:
(14-03-2021, Saat: 13:44)ergeser Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mi box a chrome uzerinden tum likleri denedim ama malesef kuramadim  Sad

opera veya başka browserlardan deneyin yada isterseniz önce bilgisayara indirip usb ile cihazınıza yükleyin chrome de güvenlik nedeniyle bu tür dosyalar tam inmiyor.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #mkvod , kamil
(14-03-2021, Saat: 22:30)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14-03-2021, Saat: 22:11)cihanalemi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam merhaba bağış yaparak süresiz abime aldığım kullanım yine deneme süreniz bitmiştir hatası veriyor. MKIPTV mail adresine mail attım ama otomatik cevap geliyor

Hocam merhabalar bağış ile ilgili mail attım ancak otomatik yanıt geldi. Görüp yanıtlayacak mısınız acaba yoksa tekrar yazmam gerekir mi
Teşekkür Edenler:
(15-03-2021, Saat: 22:23)hmthvrn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14-03-2021, Saat: 22:30)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Hocam merhabalar bağış ile ilgili mail attım ancak otomatik yanıt geldi. Görüp yanıtlayacak mısınız acaba yoksa tekrar yazmam gerekir mi

Size 1 gün önce dönüş yapıldı ve aktif edildi.
Teşekkür Edenler:
elinize saglık
Teşekkür Edenler:
Sony Smart tvye kurdum sorunsuz çalışıyor teşekkürler
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
(11-03-2021, Saat: 20:43)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mkvod8 i aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Lütfen hataları bildirelim. Aceleyle düzenlediğim için hata olabilir.

https://www.dropbox.com/s/8cdc6uews6ojlm...1.apk?dl=1

https://www.dropbox.com/s/8cdc6uews6ojlm....apk?raw=1

üstad player olarak tv seçiyorum oynatmaya çalıştığımda link tvye gönderildi diyor ama tvden bişey açılmıyor tvim lg webos
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD Android Sürümlerinde Lokal Kullanımı onur 3 8,612 07-12-2022, Saat: 23:22
Son Yorum: onur

Hızlı Menü: