Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.97/5 - 59 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD8 ANDROID TV / BOX / FireTV SÜRÜMÜ / MOBILE
Dizi bolumu calismiyor halen
Teşekkür Edenler:
hangi bölüm hangi modül çalışmıyor?benim denediğim MKVOD dizi Portaldakiler dizilab ve dizlla hariç hepsi çalışıyor.Güclü Portaldaki yabancı dizi siteleri pek çalışmıyor yerli ise birkaç tane denedim açılıyordu.
Teşekkür Edenler: humanist , #Okifioktay
Modul m58 e yükseltilmiştir.
-Webteizle local modul düzeltilmiştir.
Teşekkür Edenler: humanist , yakamoz01 , /onur , #Okifioktay
(25-10-2021, Saat: 19:23)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Modul m58 e yükseltilmiştir.
-Webteizle local modul düzeltilmiştir.

Teşekkürler. Ben sorun yaşıyorum. Sürekli yükleniyor ibaresi var listeler gelmiyor.
Teşekkür Edenler:
6 saat öncesine kadar çalışıyordu. Şimdi yüklemede kalıyor.
Deneme zamanı kaç hafta? Üyelik ne kadar ve kaç Tv
Teşekkür Edenler:
Bende de çalışmamaya basladi. Yeni sürüm vardır diye tekrar yükledim ama yemedi
Teşekkür Edenler:
Genel bir hata vardır.
Düzeltilmesini bekleyin.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , /onur , #Okifioktay
Mkvod 8.5.12 sürümüne yükseltilmiştir.

-Box arayüze Favori ekleme ve silme özelliği eklenmiştir.
Herhangi bir link üzerinde iken menu tuşuna basarak açılan tools menu de "Favoriye ekle" yi tıklayarak 1 ile 5 favoriye ekleme yapabilirsiniz.
Burada dikkat etmek gereken durumlar
- eğer favoriye eklenen oynatılabilir link ise ve ip ve süre kontrolü varsa, sonradan açtığınızda oynatmayabilir.
- eğer favoriye eklenen link modul url ise modul düeltme istiyorsa, düzeltilene kadar çalışmayacaktır.
Favori silme işlemini ilgilii favoride silinecek link üzerinde iken menu tuşuna basıp tools menu de "Favori sil" ile yapılabilir.

Not: Kumanda nızda menu tuşu yoksa mkvod ayarlarda sol tuşu menu tuşu olarak atayabilirsiniz.

Test edip hatalrı bildirin lütfen.

Mobil arayüze daha sonra eklenecektir.
Teşekkür Edenler: /onur , #Okifioktay , /NeTeS , yakamoz01 , muratateş
(27-10-2021, Saat: 22:27)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mkvod 8.5.12 sürümüne yükseltilmiştir.

-Box arayüze Favori ekleme ve silme özelliği eklenmiştir.
Herhangi bir link üzerinde iken menu tuşuna basarak açılan tools menu de "Favoriye ekle" yi tıklayarak 1 ile 5 favoriye ekleme yapabilirsiniz.
Burada dikkat etmek gereken durumlar
- eğer favoriye eklenen oynatılabilir link ise ve ip ve süre kontrolü varsa, sonradan açtığınızda oynatmayabilir.
- eğer favoriye eklenen link modul url ise modul düeltme istiyorsa, düzeltilene kadar çalışmayacaktır.
Favori silme  işlemini ilgilii favoride silinecek link üzerinde iken menu tuşuna basıp tools menu de "Favori sil" ile yapılabilir.

Not: Kumanda nızda menu tuşu yoksa mkvod ayarlarda sol tuşu menu tuşu olarak atayabilirsiniz.

Test edip hatalrı bildirin lütfen.

Ekleme sorunsuz oldu lakin silme olmadi.mkvod iptv bölümünden favoriye aldığım sorunsuz acti lakin guclu portalden aldıklarım açmadı favorilerde
Teşekkür Edenler:
Mkvod box 8.5.13 e yükseltilmiştir.
-Favori ekleme/silme/listeleme ile ilgili hatalar düzeltilmiştir.
Teşekkür Edenler: yakamoz01 , gamekrali , #Okifioktay

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD Android Sürümlerinde Lokal Kullanımı onur 3 8,487 07-12-2022, Saat: 23:22
Son Yorum: onur

Hızlı Menü: