Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.03/5 - 266 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lg Smart tv soru cevap bölümü
Lg Smart Tvler ile ilgili soru ve cevaplarınızı buradan paylaşabilirsiniz.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #Yarbay , Zero
(03-06-2015, Saat: 22:30)barisg Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MKVOD üstad, LG TV'lere eklenen ve USB'den çalıştırılan harici uygulamaların da paylaşılabilemesi için bir bölüm açılmasını rica ediyorum. Böylece eldeki uygulamaları paylaşabilelim ki herkes faydalansın...
Teşekkürler öneriniz için ama bu forum MKvod, MKiptv, MKtube ve portal içeriklerinin paylaşıldığı bir forumdur.
Bu durumu anlayışla karşılamanızı umuyorum.
Teşekkür Edenler: #Yarbay , #Okifioktay
(06-06-2015, Saat: 11:54)ctapmex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: LG 42LM 660S televizyonum var. Son 3 aydır her iptv seyretmem gerektiğinde ağ ayarlarını yapıp her seferinde modem şifresini giriyorum. Çok sıkıldım neden modem şifremi kayıt etmiyor. Daha önce böyle bir hata almıyordum. Şimdiden teşekkürler.

WİFİ üzerinden bağlandığımda bende aynı sorunu yaşamıştım, Modem ile TV arası (5mt) kablo aldım ve Kablolu bağlanıyorum, şimdilik sorun yaşamıyorum.
Teşekkür Edenler: #mkvod , #Okifioktay
(07-06-2015, Saat: 00:33)protek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: lg la 640 s için ne gerekliyse usb den atılan yazılım ve tümü sayın arkadaşım.

MKVOD LG NETCAST
Sürüm : 5
http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=3
Teşekkür Edenler:
(07-06-2015, Saat: 00:33)protek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: lg la 640 s için ne gerekliyse usb den atılan yazılım ve tümü sayın arkadaşım.

Tv niz NetCast tv dir.
http://www.mkvod.info/mkvod/forumdisplay.php?fid=8
Teşekkür Edenler: #Yarbay , protek
(07-06-2015, Saat: 22:57)ermandogan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar arkadaşlar,

LG Smart TV yi yurt dışında kullanıyorum. Network ayarlarından (Manuel Kurulum) verdiğim bir Türkiye DNS adresi sayesinde Türkiye uygulamalarını Smart Wold de görüp kurabildim ama Türkcell TV veya D&R Film benzeri  uygulamaları açmak istediğimde farklı bir ülkedesiniz diye hata verip uygulama kapanıyor!

Sorular:

1- LG TV kendini TR de sanıp uygulamaları gisteriyor ama nasıl uygulamalar durumun farkına varıyor?
2- Durumu Router dan verecegim bir DNS le çözebilirmiyim?
3- Yada başa bir çözün sunabilecek birisi var mı?

Teşekkürler.

Eğer uygulamada ülke kontrolü varsa ki öyle görünüyor herhangi bir şey yapmazsınız.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat
(08-06-2015, Saat: 18:12)killbet34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06-06-2015, Saat: 22:32)killbet34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: LG tv yeni tv aldım bilgisayar ekranını tv'ye nasıl bağlayabilirim bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim..

bana yardımcı olan yokmu ???

hdmi veya vga kablo ile bağlanabilirsiniz.
widi özelliğini acip bağlanabilir siniz.
baglantilarla ilgili tv nin kitapçığında bilgiler mevcut.
kullanma klavuzunu lg nin sayfasinda indirebilirsiniz.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , killbet34
(08-06-2015, Saat: 18:12)killbet34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06-06-2015, Saat: 22:32)killbet34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: LG tv yeni tv aldım bilgisayar ekranını tv'ye nasıl bağlayabilirim bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim..

bana yardımcı olan yokmu ???

pc derken dizüstü makineyi kastediyor olduğunu düşünerek Webos için widi üzerinden bağlantı kurabilirsin. windows 8 yüklü ise sorunsuz olarak bunu gerçekleştirmen mümkün.

bu konu ile ilgili olarak inglize kaynak video aşağıdadır. buradan bilgi edinebilirsiniz.

Teşekkür Edenler:
(08-06-2015, Saat: 19:22)killbet34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: PC değil laptopum var webosumda yok hocam başka bir yöntemi varmıdır bunun? hdmı kablosumu almam gerekiyor?

webos olmasada widi üzerinden bağlanabilirsin. webosta win8 veya tv nin belli bir sürüme yükselmesi gerekiyor. ondan öyle yazdım.

örnek vidodaki işlemleri netcast için tv de benzer başlıklardan yapabilirsin. netcast menüsünü tam bilmiyorum.

ayrıca hdmi kablo ile yapabilirsin tabii.

pc de yüklü video ve resimleri tv aktarmak istiyorum başka birşey aktarmasamda olur dersen plex kurulum buradan bilgi alabilirsin.
Teşekkür Edenler: #mkvod , killbet34
(09-06-2015, Saat: 10:43)ctapmex Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06-06-2015, Saat: 11:54)ctapmex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: LG 42LM 660S televizyonum var. Son 3 aydır her iptv seyretmem gerektiğinde ağ ayarlarını yapıp her seferinde modem şifresini giriyorum. Çok sıkıldım neden modem şifremi kayıt etmiyor. Daha önce böyle bir hata almıyordum. Şimdiden teşekkürler.

Ne yapmam gerektiğine yardımcı olabilecek birileri varmı acaba? MKVOD 5 yüklü flash bellekte.

Bu sorununuz için lg desteği aramanız gerekebilir.
Sorun bir ihtimal modemeden kaynaklı olabilir.
Komşunuzun modemine bağlanma şansınız varsa test edebilirsiniz.
Yada android telefonunuzda internet paketiniz varsa telefonda "Wifi alanı" açıp ona bağlanarak test edebilirsiniz.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #OKAN PORTAL , #Yarbay , #Okifioktay , Atorex

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  LG WebOS Smart Tv yardım videoları mkvod 16 30,934 12-03-2019, Saat: 21:55
Son Yorum: Okifioktay

Hızlı Menü: