Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.03/5 - 266 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lg Smart tv soru cevap bölümü
mkvod listeler gözükmüyor bir sorun mu var acaba ?
Teşekkür Edenler:
Hayır şuan için bende herhangi bir sorun yok. İnternet bağlantılarınıziı kontrol ediniz yada eğer bağlantı şeklini değiştirdiyseniz portal listesini yeniden yükleyin.
Teşekkür Edenler: humanist , /NeTeS , #mkvod , #Okifioktay , #sorgumurat
Merhaba LG webos TV kullanmaktayim.
Developer yani geliştirici mod ile YouTube reklamsız olarak kullanılabildiğini duydum yapan varsa yardımcı olabilir mi veya hâlâ böyle bir uygulama.mevcut mu?
Teşekkür Edenler:
Şuan ben de de portal lar açılmıyor. Hata mı var acaba. Listenize tıklıyorum default liste yükleniyor

Edit: kablolu bağlantı kalkmıştı tvyi kapattım reset attım modeme bu şekilde bağlantı şekli düzelince bu da düzeldi. Bunlar tahminimce LG nin yazılımıyla ilgili bir sıkıntı olmuş olabilir çünkü aynı benzer durumu bir akrabam da yaşadı aynısını.
:) Seni gidi seni... :)
Teşekkür Edenler:
(29-06-2023, Saat: 00:40)habib723 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şuan ben de de portal lar açılmıyor. Hata mı var acaba. Listenize tıklıyorum default liste yükleniyor

Edit: kablolu bağlantı kalkmıştı tvyi kapattım reset attım modeme bu şekilde bağlantı şekli düzelince bu da düzeldi. Bunlar tahminimce LG nin yazılımıyla ilgili bir sıkıntı olmuş olabilir çünkü aynı benzer durumu bir akrabam da yaşadı aynısını.
Kablolu ve kablosuz bağlantı mac adresleri farklıdır.
Her bir mac adresi için portalları yüklemelisiniz.
Teşekkür Edenler: /onur , humanist , #sorgumurat
öncelikle cevabınız için teşekkür ederim ancak mac adresleri ile ilgili sıkıntı değildi. LG den kaynaklı olduğunu düşünüyorum.
:) Seni gidi seni... :)
Teşekkür Edenler:
Merhaba
MKVOD da mac kaydı nasıl yapılıyor. Mail attım ama otomatik cevap geliyor kayıt olmadı.
Teşekkürler.
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  LG WebOS Smart Tv yardım videoları mkvod 16 30,936 12-03-2019, Saat: 21:55
Son Yorum: Okifioktay

Hızlı Menü: