Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.03/5 - 266 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lg Smart tv soru cevap bölümü
Sorduğu sorulara cevap veren arkadaşlara teşekkürler bugün fabrika ayarların aa dönüş yaparak sıkıntılardan kurtuldum.
İyi forumlar
Teşekkür Edenler:
Arkadaşlar por taller ile alakalı bir sorun var mı acaba 3 günden beri linkleri acmamaya başladı mkvood uzun sildim yükledim yine aynı ne yapabilirim?
Teşekkür Edenler:
(20-12-2016, Saat: 16:18)ufuk gültekin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar por taller ile alakalı bir sorun var mı acaba 3 günden beri linkleri acmamaya başladı mkvood uzun sildim yükledim yine aynı ne yapabilirim?

uygulamada herhangi bir sorun yok. izlemek istediğiniz filmlerin linkleri silinmiş olabilir. ayrıca internet hızında yavaşlatma durumu söz konusu olduğundan linkler geç açılabilir veya hiç açılmayabilir. dün akşam youtube linkleri yavaşlıktan dolayı çalışmıyordu. çalışsa da çok yavaştı.
Teşekkür Edenler: /onur
Ama ben yurtdışındayim ve normal tv leri izliyorum tabi şimdi 3 4 günden beri izleyemiyorum hız testi yaptım 300 MB bu herşey için yeterli bence bu arada filmleri de aynı şekilde açmıyor saatlerce yükleniyor diyor ama tık yok .
Teşekkür Edenler:
(20-12-2016, Saat: 19:47)ufuk gültekin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ama ben yurtdışındayim ve normal tv leri izliyorum tabi şimdi 3 4 günden beri izleyemiyorum hız testi yaptım 300 MB bu herşey için yeterli bence bu arada filmleri de aynı şekilde açmıyor saatlerce yükleniyor diyor ama tık yok .

Evet ayni skinti bende de var. Yüklüyor yazyiyor ama ekran gelmiyor.
Teşekkür Edenler:
arkadaşlar hep farazi konuşuyorsunuz doğal olarakda cevaplar ona göre oluyor.hangi portaldan,hangi linkleri denediğiniz,hangi tv modeli kullandığınız v.s. bunlar hakkında hiçbir bilgi vermesseniz çözümüde ulaşamazsınız.

denemelerinizi güçlü kafeden yapıyorsanız güçlü ustanın portalı modül sistemiyle çalışır ve host üzerinden yayın yapar binlerce insanın kullandığı portalda doğal olarak internet trafiği yoğunluğundan link alımında v.s. sorunlar yaşanabilir.ayrıca yine unutmamanız gereken birşey de telif hakları yüzünden internete uplaud edilen bir çok film ve dizi belli bir süre sonra uplaud edildikleri sitelerden silinirler o yüzden de link açılmama sorunları oluşur.

lütfen aşşağıda verdiğim linkleri deneyip kullandığınız tv modelinide yazarsanız yardım almanız o kadar kolay olur.

nkaptan portal / nkaptan vizyon filmler 1 ve 2. sıradaki filmler.
Teşekkür Edenler: /CLUBX , #mkvod , #sorgumurat , #Okifioktay
Slm Arkadaslar en güncel linkleri nereden bulabilirim?
Teşekkür Edenler:
Slm arkadaslar mkiptv yukledim calisiyor ama ben ip tv linkleri guncellemeyi denedim ve kabul oldugunu bildiriyor ama tvye bakiyorum guncelleme olmuyor yani iptv kanallarini guncelleyemiyorum sizin anlatiginiz sekilde yapiyorum olmadi LG 55''UH615V webos 3 var nasilyapaacagim konusunda bana yardimci olursaniz cok sevinirim
Teşekkür Edenler:
(25-12-2016, Saat: 19:13)doga064 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Slm arkadaslar mkiptv yukledim calisiyor ama ben ip tv linkleri guncellemeyi denedim ve kabul oldugunu bildiriyor ama tvye bakiyorum guncelleme olmuyor yani iptv kanallarini guncelleyemiyorum sizin anlatiginiz sekilde yapiyorum olmadi LG 55''UH615V webos 3 var nasilyapaacagim konusunda bana yardimci olursaniz cok sevinirim

linklerinizi http://mkvod.info/apps/uploads/ buradan gönderin,eski listeyi silip,yenisini yükler.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #mkvod , doga064
65UB950V serisi TV ye uyumlu güncel kanal listesi paylaşabilirmisiniz..?
İşletim sistemi WebOS 2
Ayrıca yükleme konusunda bilgi verirseniz memnun olurum..
Kolay Gelsin..
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  LG WebOS Smart Tv yardım videoları mkvod 16 31,209 12-03-2019, Saat: 21:55
Son Yorum: Okifioktay

Hızlı Menü: