Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.03/5 - 266 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lg Smart tv soru cevap bölümü
(27-12-2016, Saat: 20:30)ukaryagar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 65UB950V serisi TV ye uyumlu güncel kanal listesi paylaşabilirmisiniz..?
İşletim sistemi WebOS 2
Ayrıca yükleme konusunda bilgi verirseniz memnun olurum..
Kolay Gelsin..

http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=254 bu sayfayı dikkali okuyun ve videoyu izleyin,tüm sorularınıza cevap verecektir.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler:
Lg televizyondan mk vod kullanıcısıyım. Televizyona wifi ile bağlanıyordum, bu akşam kablo ile bağlandım program çalışmadı. Kontrol ettiğimde mac adresi değişmiş. Mac adresini programın ayarlar bölümünden nasıl değiştirebilirim.
Teşekkür Edenler:
(25-01-2017, Saat: 00:00)Tamer515 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Lg televizyondan mk vod kullanıcısıyım. Televizyona wifi ile bağlanıyordum, bu akşam kablo ile bağlandım program çalışmadı. Kontrol ettiğimde mac adresi değişmiş. Mac adresini programın ayarlar bölümünden nasıl değiştirebilirim.

Kablolu ve kablosuza ait farklı mac adresleri vardır.
Ayarlarda gördüğünğz mac adresine göre işlem yapın.
Ma cadres kaydı kaldırılmıştır.
Teşekkür Edenler:
Birader sorunda o zaten. "Mac adresine göre işlem yap" demek ne demek Ben ne yapacağımı bilmiyorum.
Teşekkür Edenler:
(25-01-2017, Saat: 00:17)Tamer515 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Birader sorunda o zaten. "Mac adresine göre işlem yap" demek ne demek Ben ne yapacağımı bilmiyorum.
Teşekkür Edenler:
program açıkken yeşil tuşa bas,mac numaranıgörecen,o numarayı xml ismiyle değiştir,tv ye yolla.
http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=293 burada ilk sayfada nasıl yollanacağını iyi oku.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler:
Birader malesef anlamadım. Ben bu mc vod programını lg storeden indirdim televizyona. Bilgisayara bir şey indirmedim. Tv ye nasıl göndericem onuda bilmiyorum. Neyse boşver ben yapamam bunu. Şimdi ayarlarda kablolu bağlantının mac adresi yazıyor ama liste dedimi dosya bulunamadı diyor.
Teşekkür Edenler:
(25-01-2017, Saat: 01:30)Tamer515 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Birader malesef anlamadım. Ben bu mc vod programını lg storeden indirdim televizyona. Bilgisayara bir şey indirmedim. Tv ye nasıl göndericem onuda bilmiyorum. Neyse boşver ben yapamam bunu. Şimdi ayarlarda kablolu bağlantının mac adresi yazıyor ama liste dedimi dosya bulunamadı diyor.

Arkadaşım bende de lg var ve LG store dan yükledim sonra ayarlardan mac adresine bakıp onu buraya MAİL olarak yolluyorsun ve sana aciyorlar bende on beş dakika sonra açıldı...
Ama şunu unutma tv yi email adresinle lg ye kayıt olmalısın saygılar. inşallah olur aslında çok basit eskiden daha zordu
Teşekkür Edenler:
xxxxxxxxxxxx
Lütfen mac numaralarınızı açıktan paylaşmayın,tarafımdan silinmiştir.
Teşekkür Edenler:
Merhaba arkadaşlar bende lg lm660s model TV var lig TV uygulaması güncellendi diye düşünerek sildim fakat smart wordde ne lig TV nede beinsport var nasıl tekrar lig TV uygulaması yukleyebilirim?
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  LG WebOS Smart Tv yardım videoları mkvod 16 31,198 12-03-2019, Saat: 21:55
Son Yorum: Okifioktay

Hızlı Menü: