Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.03/5 - 266 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lg Smart tv soru cevap bölümü
selam... mkvod uygulamasını yeni kullanmaya başladım ve çok beğendim. kısa tutucam sorumu. açılan menüde listen, youtube, dailmotion vs... menünüsü var. youtube üzerinden çok güzel arama yapıyor ve hızlı bir şekilde bağlantı kuruyor. merak ettiğim, aynı şey web arama motoru gibi bir özellik eklenemez mi ?.. malum smart tvlerde browserler çok yavaş ve bir film sayfası açtığınızda çok kasıyor ve film tam ekran açmıyor... yani yotube gibi bir web arama linki yada butonu ne deniyorsa eklenemez mi ?.. teşekkürler.. kolay gelsin...
Teşekkür Edenler: muce
(11-07-2017, Saat: 18:02)SEFAT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: selam... mkvod uygulamasını yeni kullanmaya başladım ve çok beğendim. kısa tutucam sorumu. açılan menüde listen, youtube, dailmotion vs... menünüsü var. youtube üzerinden çok güzel arama yapıyor ve hızlı bir şekilde bağlantı kuruyor. merak ettiğim, aynı şey web arama motoru gibi bir özellik eklenemez mi ?.. malum smart tvlerde browserler çok yavaş ve bir film sayfası açtığınızda çok kasıyor ve film tam ekran açmıyor... yani yotube gibi bir web arama linki yada butonu ne deniyorsa eklenemez mi ?.. teşekkürler.. kolay gelsin...

Ne yazıkki mümkün değil.
Mkvod da bir nevi tarayıcı gibidir.
Modül içeren portalları deneyebilirsiniz.
Güçlü Portal, Cem Portal
Teşekkür Edenler: /onur , #Okifioktay
s.a
chrome güncelle diyor öyle bir şansımız varmı
Teşekkür Edenler: Navy33
(14-07-2017, Saat: 10:56)Baki07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: s.a
chrome güncelle diyor öyle bir şansımız varmı

Yok.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler:
(11-07-2017, Saat: 20:57)mkVOD Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne yazıkki mümkün değil.
Mkvod da bir nevi tarayıcı gibidir.
Modül içeren portalları deneyebilirsiniz.
Güçlü Portal, Cem Portal

Cevap için teşekkür ediyorum...
Teşekkür Edenler: #OKAN PORTAL , #Okifioktay
lg la 860v (netcast) son zamanlarda MKVOD a bağlanamıyorum. Sürekli internet bağlantı hatası veriyor. Ancak tv nin youtube uygulamasına giriyorum.
Teşekkür Edenler:
(09-08-2017, Saat: 14:50)becool Adlı Kullanıcıdan Alıntı: lg la 860v (netcast) son zamanlarda MKVOD a bağlanamıyorum. Sürekli internet bağlantı hatası veriyor. Ancak tv nin youtube uygulamasına giriyorum.
3

Internet baglantiniz veya modeminizle ilgili bir sorun olabilir.
Dns kullanin. Uygulamada herhangi bir sorun yoktur.
Teşekkür Edenler: yakamoz01 , becool
aynı televizyon bende de var hiçbir sıkıntı yok. uygulama gayet stabil çalışıyor
Teşekkür Edenler: #mkvod , #Okifioktay , #sorgumurat , becool
DNS ayarlarını modemden değiştirerek sorun çözdüm. MKVOD ustaya ve yakamoz 01'e teşekkürler.
Teşekkür Edenler: #mkvod , yakamoz01 , #Okifioktay , #sorgumurat
Lg 640s icin flas bellek icin surum 5'i tekrar guncelleyebilirmisiniz. Teşekkürederim.
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  LG WebOS Smart Tv yardım videoları mkvod 16 31,188 12-03-2019, Saat: 21:55
Son Yorum: Okifioktay

Hızlı Menü: