Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.03/5 - 266 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lg Smart tv soru cevap bölümü
(01-04-2020, Saat: 20:24)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: linkler size ait değilse internet ortamında bulduğunuz free linkler ise bunu yapar ve bunun  çözümü yok malesef.Daha çok bilgi için aşşağıdaki linkleri tıklayıp okuyun.
http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.p...6#pid19016
http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.p...4#pid19024

cok tessekür ederim hizli cevabiniz icin, acaba siz bana türk ve alman kanallarin listesini atabilirmisin, biraz acemiyim de Smile
Teşekkür Edenler:
malesef ben ip tv kullanmıyorum zaten bu forumda bu tür paylaşımlar yasak.çünkü belli bir süre sonra iptv satıcıları forumda cirit atmaya başlıyor.
Teşekkür Edenler: cikomiko61 , #Okifioktay , acemi iste , m_cmlc , abbaas , #sorgumurat
LG TV telefondan ip üzerinden kumanda edebiliyordum. Artık edemiyorum. Güncelleme yüzünden mi yoksa yaptığım gizli menü ayarlarından mı? LG olanlar bakabilir mi?
Teşekkür Edenler:
(04-04-2020, Saat: 17:49)myefsane Adlı Kullanıcıdan Alıntı: LG TV   telefondan ip üzerinden kumanda edebiliyordum. Artık edemiyorum. Güncelleme yüzünden mi yoksa yaptığım gizli menü ayarlarından mı? LG olanlar bakabilir mi?

Buradan dosya linki vermeyin lütfen.
Test etmek isteyen olursa öm den gönderirsiniz.
Teşekkür Edenler:
Hotel modunu kapattım sorun düzeldi. uygulama çalışmaya başladı
Teşekkür Edenler:
Merhaba
MkIPTV uygulamasında iptv linkimdeki dual language olan yayınlarda altyazı ve dil seçimi nasıl yapıyoruz? Ssiptvden izlemek istemiyorum bu yayınları Sad varsa çözümü yardımlarınızı bekliyorum.
Teşekkür Edenler:
(16-04-2020, Saat: 20:35)Camiryo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba
MkIPTV uygulamasında iptv linkimdeki dual language olan yayınlarda altyazı ve dil seçimi nasıl yapıyoruz? Ssiptvden izlemek istemiyorum bu yayınları Sad varsa çözümü yardımlarınızı bekliyorum.

Mkiptv de internal altyazi secme ozelligi yoktur.
Teşekkür Edenler: acemi iste
LG UB 830 TViçin hangi mkvod yüklemem gerekir saygılar
Teşekkür Edenler:
(30-04-2020, Saat: 18:48)türkg Adlı Kullanıcıdan Alıntı: LG UB 830 TViçin hangi mkvod yüklemem gerekir saygılar

Lg storede bulunan mkvod ve mkiptv programlarını kullanabilirsiniz.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler:
eskiden nette bulunan film siteleri vardı nasıl yüklenecek
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  LG WebOS Smart Tv yardım videoları mkvod 16 31,214 12-03-2019, Saat: 21:55
Son Yorum: Okifioktay

Hızlı Menü: