Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.03/5 - 266 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lg Smart tv soru cevap bölümü
(06-02-2022, Saat: 15:15)berk52 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aktivasyon için yardım

mkiptv@@gmail.com a yazın lütfen
Teşekkür Edenler:
Hayırlı geceler, mkvod ta hiç bir uygulama açılmıyor, test süreniz sona ermiştir diye uyarı veriyor, program içeriklerine ulaşmak için ne yapmak gerekiyor
Teşekkür Edenler:
(18-03-2022, Saat: 23:28)karamanli ibo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı geceler, mkvod ta hiç bir uygulama açılmıyor, test süreniz sona ermiştir diye uyarı veriyor, program içeriklerine ulaşmak için ne yapmak gerekiyor

bir üstteki mesajda MKVOD usta bahsetmis

mkiptv@@gmail.com a yazın lütfen
Teşekkür Edenler: /onur
Usta fembed ve odnk hiç bir film açılmıyor bilginize saygılarımla
Teşekkür Edenler:
(19-03-2022, Saat: 20:46)abbaas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Usta fembed ve odnk hiç bir film açılmıyor bilginize saygılarımla

fembed düzletildi.
odnk da sorun yoktur.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , /onur
(19-03-2022, Saat: 20:46)abbaas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Usta fembed ve odnk hiç bir film açılmıyor bilginize saygılarımla

abbas dostum benim portaldaki bugün ne izlesem bölümündeki ilk filmin (Kara Yengeç) ODN linklerini açmaya çalışırmısın?malum ODN linkleri hemen telif yüzünden siliniyor,baktığın linklerde silinmiş olabilir.benim kullandığım android ve lg webos tv de odn linklerinde herhangi bir sorun yok.tabi sürekli silinmesi ve Türkiye'ye uyguladıkları hız yavaşlatma yüzünden 480p çözünürlüğün üstünde geç açılıp sürekli takılması hariç Smile 
Fembed linkleri birkaç gündür çalışmıyordu sağolsun MKVOD usta düzeltmiş androidde ve Webos 3.5 da denedim sorunsuz çalışıyor. iyi geceler.
Teşekkür Edenler:
(19-03-2022, Saat: 23:49)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

abbas dostum benim portaldaki bugün ne izlesem bölümündeki ilk filmin (Kara Yengeç) ODN linklerini açmaya çalışırmısın?malum ODN linkleri hemen telif yüzünden siliniyor,baktığın linklerde silinmiş olabilir.benim kullandığım android ve lg webos tv de odn linklerinde herhangi bir sorun yok.tabi sürekli silinmesi ve Türkiye'ye uyguladıkları hız yavaşlatma yüzünden 480p çözünürlüğün üstünde geç açılıp sürekli takılması hariç Smile 
Fembed linkleri birkaç gündür çalışmıyordu sağolsun MKVOD usta düzeltmiş androidde ve Webos 3.5 da denedim sorunsuz çalışıyor. iyi geceler.
Kusura bakma şimdi gördüm mesajını odk sorun yok ama maalesef fembed linkler hala aktif değil
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , /onur
(20-03-2022, Saat: 17:21)abbaas Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Kusura bakma şimdi gördüm mesajını odk sorun yok ama maalesef fembed linkler hala aktif değil

abbas fembed linkleri netcastlarda zaten çalışmıyor,webos 1 lerde de çalışmadığını yazanlar olmuştu benim kullandığım webos3.5 da fembed linkleri çalışıyor yine başka bir arkadaş webos 4 mü 5 miydi hatırlamadım şimdi yeni model LG tv lerde de fembed ve mail.ru linklerinin çalışmadığını belirtmişti.kısacası bildiğimiz lg saçmalıkları yoksa uygulama linki herkesde aynı alıyor ama tv den tv ye açılıp açılmama farklılık gösteriyor.tabi MKVOD ustanın bir göz atması gerekebilir iyi geceler.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , abbaas , /NeTeS , humanist , #sorgumurat , kamil
Merhaba benim webos 4 bucuk lg tivim var bir kac ay öncesine kadar fembed ve file ru linklerini oynatmaz olmustu ama simdi oynatiyor ve yine hala mail ru close load ve diziyo linklerini oynatmiyor
Teşekkür Edenler:
(20-03-2022, Saat: 21:46)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(20-03-2022, Saat: 17:21)abbaas Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

abbas fembed linkleri netcastlarda zaten çalışmıyor,webos 1 lerde de çalışmadığını yazanlar olmuştu benim kullandığım webos3.5 da fembed linkleri çalışıyor yine başka bir arkadaş webos 4 mü 5 miydi hatırlamadım şimdi yeni model LG tv lerde de fembed ve mail.ru linklerinin çalışmadığını belirtmişti.kısacası bildiğimiz lg saçmalıkları yoksa uygulama linki herkesde aynı alıyor ama tv den tv ye açılıp açılmama farklılık gösteriyor.tabi MKVOD ustanın bir göz atması gerekebilir iyi geceler.

Özellikle https ile başlayan siteler tvlerde güvenilir site olarak eklenmemişse tv linki açmamaktadır.
İlgili site linkini tvnin tarayıcısında açmayı deneyin, onay isterse onaylayın.
Sonrasında büyük ihtimalle uygulamada da açılacaktır.

Not: Bu durum yeni webos tvler (webos 3+) için geçerlidir.
Eski tvleri lg güncellemediği için tls hatası vermektedir.
Teşekkür Edenler: humanist , abbaas , #Okifioktay , /onur , kamil , #sorgumurat

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  LG WebOS Smart Tv yardım videoları mkvod 16 31,212 12-03-2019, Saat: 21:55
Son Yorum: Okifioktay

Hızlı Menü: