Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.03/5 - 266 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lg Smart tv soru cevap bölümü
LG TV webos da mkiptv uygulamasına IPTV bilgilerimi girmek istiyorum fakat akıllı kumanda olmadığı için alt satıra geçmiyorum. Kullanıcı adını yazdım diyelim alt satırda şifre yazmam gerekiyor fakat alt satıra geçmiyorum. Bilen var mı acaba?
Teşekkür Edenler:
(25-09-2022, Saat: 22:52)modülatör Adlı Kullanıcıdan Alıntı: LG TV webos da mkiptv uygulamasına IPTV bilgilerimi girmek istiyorum fakat akıllı kumanda olmadığı için alt satıra geçmiyorum. Kullanıcı adını yazdım diyelim alt satırda şifre yazmam gerekiyor fakat alt satıra geçmiyorum. Bilen var mı acaba?

OK satırı aktif etme ve sanal klavye aktif etme
Yazdıktan sonra
BACK sanal klavye kapat
BACK ekranı aktif et
DOWN alt satıra geçme
OK sanal kalvaye aktif etme
BACK
BACK
OK
.....
şeklinde
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , kamil
çok teşekkür ederim şimdi yapabildim.
Teşekkür Edenler:
bir aydır internet hızı aşırı düştü, sadece iptvde sorun oluyor ne yapmam gerek?
Teşekkür Edenler:
(22-10-2022, Saat: 23:37)AS07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bir aydır internet hızı aşırı düştü, sadece iptvde sorun oluyor ne yapmam gerek?

İptv belli hızların altında sürekli sorun çıkartır,onun için hızınızı yükseltmenin bir yolunu bulmalısınız.Öncelikle opratörünüz firmayı arayarak sorunu halletmelerini isteyin,sonrası modem değişimi,router en son sağlayıcının değiştirlmesi.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: /onur , humanist , AS07 , #sorgumurat , #mkvod , /NeTeS
mk vod programını LG Smart Tv de izliyordum. son zamanlarda demo sürümü izlemek için bağış yapmam lazım diyor. nasıl yapabilirim? kolay gelsin.
Teşekkür Edenler:
http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.p...965#pid965 bu konuyu dikkatlice okuyup konuda verilen mail adresi ile iletişime geçebilirsiniz.
Teşekkür Edenler: #mkvod , #sorgumurat
Merhaba usta lg smart tv mkvod uygulamasinda hd film cehennemi film sitesine giris yapilamiyor bilmiyorum benim tv den mi kaynakli bilginize tesekkurler
Teşekkür Edenler: /onur
mkvod uygulamasinda hd film cehennemi bölümü sorunsuz açılıyor. lg smart tv de açılmıyorsa yapacak birşey yok.
ISQfZk.png
Teşekkür Edenler: humanist , /onur
Bendeki webos 3.5 tv de yeni eklenenler bölümü açılmıyor fakat diğer kategoriler açılıyor.yani Mkvod Usta bir göz atarsa iyi olabilir.
Teşekkür Edenler: /NeTeS , humanist , #mkvod

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  LG WebOS Smart Tv yardım videoları mkvod 16 31,208 12-03-2019, Saat: 21:55
Son Yorum: Okifioktay

Hızlı Menü: