Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.03/5 - 266 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lg Smart tv soru cevap bölümü
(25-12-2017, Saat: 14:36)halils1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese Merhabalar

UJ620V modeli tv'yi dün itibari ile almış bulunmaktayım..Yanlız söyle bir problemim var internet tarayıcı kullanarak herhangi bir film sitesinden film izlerken 
5 dakkia sonra yetersiz bellek sorunu almaktayım bunun bir çözümü varmıdır..

Simdidien teşekkürler..

Smile

Bu güne kadar bir çok yol denendi ancak kesin bir yol bulunamadı.Sadece bir usb slotuna boş bir usb bellek takın,dursun.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler:
caresi tv yi yeniden kapatıp acmak ben böyle bi yol buldum..
Teşekkür Edenler: #mkvod , #Okifioktay
DOSYALARI M3U KANAL LİSTESİ OLARAK YÜKLEYEMİYORUM. YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.
Teşekkür Edenler:
(10-01-2018, Saat: 12:07)ALİCAN42 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: DOSYALARI M3U KANAL LİSTESİ OLARAK YÜKLEYEMİYORUM. YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

Www://mkvod.info/mkiptv ye bakin lütfen.
Usta link açılmadığı için,alttaki linki ekleme gereği duydum.
http://www.mkvod.info/mkiptv/
Teşekkür Edenler:
ya admin yardim et lutfen birturlu kafam almadi hangi dosyayi indirmem gerekli lutfen yardim edin en bastan hangi dosyayi indirebiirim flasla tv ye baglamak icin
Teşekkür Edenler:
(28-01-2018, Saat: 04:58)TURABI Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ya admin yardim et lutfen birturlu kafam almadi hangi dosyayi indirmem gerekli lutfen yardim edin en bastan hangi dosyayi indirebiirim flasla tv ye baglamak icin

Uygulamalari lg store dan indireceksiniz.
Usb den kullanim kaldırılmıştır.
Lütfen bu forumda yazilanlari yapin.
Başka forumlardaki bilgiler hatalidir.
Forumun ana sayfasinda istediginiz konuya ulaşabilirsiniz.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #sorgumurat
Merhabalar arkadaşlar lg smart tv kullanıyorum mkiptv yi applicationdan indirip kurdum benim elimde http://www.siteisimi.com/yayin/index.m3u8 isimli bir link var bu linki nasıl girebilirim sadece tek bu linki eklemek istiyorum yardımcı olan olursa çok sevinecegim çözemedim akşamdan beri
Teşekkür Edenler:
(12-02-2018, Saat: 13:33)ecihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar arkadaşlar lg smart tv kullanıyorum mkiptv yi applicationdan indirip kurdum benim elimde http://www.siteisimi.com/yayin/index.m3u8 isimli bir link var bu linki nasıl girebilirim sadece tek bu linki eklemek istiyorum yardımcı olan olursa çok sevinecegim çözemedim akşamdan beri

merhaba

http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=75 bu konuda anlatım videoları var. 5 numaralı mesajdaki video işine yarabilir. takılır yapamayacak olursan bana mesaj atarsan yardımcı olmaya çalışırım.
Teşekkür Edenler: ecihan , #mkvod , /onur , #Okifioktay
merhabalar,elimde hazır iptv mu3 dosyası var usb ile mkiptv ye nasıl atabilirim yeni kanal listesi oluşturmak için?
Teşekkür Edenler:
(02-03-2018, Saat: 10:12)mustafa255 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhabalar,elimde hazır iptv mu3 dosyası var usb ile mkiptv ye nasıl atabilirim yeni kanal listesi oluşturmak için?

Http://www.mkvod.info/mkiptv anlatildigi gibi dosyanizi mac adresinize gore yukleyebilirsiniz.
Usb den kullanamazsiniz.
Linkleriniz xtream codes linkler ise xtream codes api kullanarak ayarlara host kullannici sifre girerek kullanabilirsiniz.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , /onur , #Okifioktay

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  LG WebOS Smart Tv yardım videoları mkvod 16 31,194 12-03-2019, Saat: 21:55
Son Yorum: Okifioktay

Hızlı Menü: