Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.03/5 - 266 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lg Smart tv soru cevap bölümü
Ben LG smart tvmde Mkip tv yeni kullanmaya başladım, Programa girince Trial version yazıyor acaba ilerde program ücretli mi olacak ? Çünkü bir arkadaşım 1 ay sonunda ücretli olacak demişti.. Bilgilendirirseniz sevinirim..
Teşekkür Edenler:
(02-10-2021, Saat: 19:38)Yalnizkurt58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben LG smart tvmde Mkip tv yeni kullanmaya başladım, Programa girince Trial version yazıyor acaba ilerde program ücretli mi olacak ? Çünkü bir arkadaşım 1 ay sonunda ücretli olacak demişti.. Bilgilendirirseniz sevinirim..

Evet kullandığınız sürüm deneme sürümüdür belli bir kullanımdan sonra eğer uygulamayi kullanmaya devam etmek isterseniz bağış yapmanız gerekiyor.detayli bilgi için http://mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=68 bu konuyu dikkatlice okuyup verilen mail adresiyle iletişim  kurabilirsiniz.
Teşekkür Edenler: #mkvod
Mk iptv pogrami donuyor neden acaba
Teşekkür Edenler:
(02-10-2021, Saat: 21:11)Ares84 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mk iptv pogrami donuyor neden acaba

Linklerinizi mkiptv ayarlardaki xtream api kullanarak ekleyin.
Teşekkür Edenler:
Merhaba oncden yayin kac piksel oldgu cikoyordu sindi cikmiyor ornek verirsem 1920 1980 gibi kanal.acildginda ekranda gorunurdu simdi yok neden qcaba
Teşekkür Edenler:
(06-11-2021, Saat: 09:16)Ares84 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba oncden yayin kac piksel oldgu cikoyordu sindi cikmiyor ornek verirsem 1920 1980 gibi  kanal.acildginda ekranda gorunurdu simdi yok neden qcaba

Player 1 kullanin
Teşekkür Edenler:
merhabalar lg mkvod full sürüm kullanıyorum vidmoly linkleri açılmıyor ne yapmalıyım  Dodgy Dodgy Dodgy Dodgy
Teşekkür Edenler:
(30-01-2022, Saat: 15:16)ylcn1903brs Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhabalar lg mkvod full sürüm kullanıyorum vidmoly linkleri açılmıyor ne yapmalıyım  Dodgy Dodgy Dodgy Dodgy

Vidmoly linkleri lg tvlerde açılmaz http://mkvod.info/mkvod/showthread.php?t...7#pid20057 bu konuyu inceleyiniz.
Teşekkür Edenler: #mkvod , #Okifioktay , /NeTeS , #sorgumurat , humanist
Arkadaşlar merhaba ben sattın içinden indirdim aktivasyon nasıl yapılır
Teşekkür Edenler:
Aktivasyon için yardım
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  LG WebOS Smart Tv yardım videoları mkvod 16 31,469 12-03-2019, Saat: 21:55
Son Yorum: Okifioktay

Hızlı Menü: