Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.03/5 - 266 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lg Smart tv soru cevap bölümü
(19-08-2015, Saat: 18:17)enkmaster Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar,
LG NetCast uyumlu Tv kullanıyorum. Mkvod 5 ile portallardan filmlerimi seyrediyorum. Geçenlerde ayarlar kısmında kendime göre portal sıralaması yaptım gayet güzel oldu  ama ayarlar menüsünü portal sırlamasına koymayı unuttum.  Ayarlar menüsünü bulamıyorum haliyle şifre değişim portal sırlama sıfırlama işlemlerini yapamıyorum.

bunun için önce flash diski formatladım. mkvod5 netcast için olanı webden yeniden indirdim ve flash a kurmama rağmen portal sıralamam değişmediği gibi ayarlar menüsünüde göremiyorum.

ayarlar menüsünü nasıl görebilirim ve girebilirim ?

teşekkürler.

Ana listede ike normal kumandadan 00 (sıfır sıfır) tuşlarsanız. Portal sırlamanız sıfırlanacak ve normal listeye döneceksiniz.
Teşekkür Edenler: mngma44 , #Yarbay , enkmaster
(19-08-2015, Saat: 23:50)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ana listede ike normal kumandadan 00 (sıfır sıfır) tuşlarsanız. Portal sırlamanız sıfırlanacak ve normal listeye döneceksiniz.

Usta bu bilgiyi (S.S.S) eklersen iyi olur, hele diyorum bir yolu vardı ama neyy. Smile
Teşekkür Edenler: enkmaster
(22-08-2015, Saat: 11:13)ebuammar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar herkeze iyi günler dilerim..lg smart tv 32lb582b kullanmaktayım lg smart world mkıp uygulamasını indirdim..içeriğinde bildiğiniz üzere 10 adet bölüm bulunmakta..bu bölümlere kanal nasıl yüklerim..2gündür videoları izliyorum fakat yorumları okuyorum anlayamadığım usb ile kanal ekleme yani link usb üzerinden mkıp yükleyenler içinmidir..değerli vaktiniziden fırsat bulursanız bana bu uygulamayı nasıl kullanmam yüklemem gerektiğini anlatabilirseniz çok sevinirim..

selamlar

aşağıdaki video yardımı ile hazırlayacağın linkleri mkiptv tv uygulaması dosya yükeleme bu linkten yükleyerek tv uygulamasına aktaracaksın videodaki adımları aynen yaptığın ve verdiğim linkten dosyalarını yüklediğin zaman sorun yaşamayacaksın

Teşekkür Edenler: ebuammar
(24-08-2015, Saat: 10:29)jakobenn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaslar Lg Smart tvlerle ilgili genel bir soru sormak istiyorum yani mkvod ve mkiptv ile ilgili degil.Bilginiz varsa ve yardimci olursaniz sevinirim.Lg smart tvlerde stream video izlenmiyor flash player istiyor.Yurtdisindan yayin yapan ve canli mac yayinlayan bir site var - sanirim tahmin ettiniz - bu siteyi pcden sorunsuzca izlerken tvden izleyemiyorum.Acaba bu flash player isinin bir cozumu var mi ?

o tur sayfalarin kendi flash player lari vardir ve siz o sayfayi acinca pc nize indjrilir ve onun uzerinden calisir..
tblerde ise guvenlik nedeniyle kurulum gerceklesmez. Dolayısıyla avamazsiniz.
mkvod gibi uygulamalar aradaki bu playera ihtiyac olmadan oynatmayi sağlar.
Teşekkür Edenler: jakobenn , #Yarbay
(24-08-2015, Saat: 13:08)Kamyoncu95 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaslar ugulamada bazi yerlere girince sifre istiyor ben uygulama basinda sifre belirlemedim bu sifre ne olabilir

selamlar

yetişkin bölümlerinde şifre istemektedir. şifre 1 rakamıdır. 1 rakamı ardında play tuşuna bastığınızda ilgili bölümlere ulaşırsınız.
Teşekkür Edenler: #Yarbay , #mkvod
(22-08-2015, Saat: 11:13)ebuammar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar herkeze iyi günler dilerim..lg smart tv 32lb582b kullanmaktayım lg smart world mkıp uygulamasını indirdim..içeriğinde bildiğiniz üzere 10 adet bölüm bulunmakta..bu bölümlere kanal nasıl yüklerim..2gündür videoları izliyorum fakat yorumları okuyorum anlayamadığım usb ile kanal ekleme yani link usb üzerinden mkıp yükleyenler içinmidir..değerli vaktiniziden fırsat bulursanız bana bu uygulamayı nasıl kullanmam yüklemem gerektiğini anlatabilirseniz çok sevinirim..

lg smartlarda yaşanan sorunlarda flas player olmadıgı için premium olanlar haric pek bişi izleyemezsiniz mesela yotube de takılmadan yetersiz bellek hatası almadan seyredebilirsiniz. bir steden izlemek istediğiniz zaman 10-15 dk sonra bellek hatası alırsınız. sana çözüm olarak HDMI girişi varsa pc nın o sekilde izlersin.smart tv de sorunsuz şekilde bellek hatası almadan film izleme yolu sadece html player kullanan sitelerden izlersin ben öyle yapıyorum.
Teşekkür Edenler: #Yarbay
usb girişlerinden birine yüksek kapasiteli boş yeri olan bir harici hard disk takarsanız bellek problemine çözüm olacaktır.
Teşekkür Edenler: #Yarbay , #OKAN PORTAL
(31-08-2015, Saat: 19:02)lordlordleon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamun aleykum bende bir link var iptv sonu mpegts buni lg tvde mkvoda nasil aticam nasil xml dosyasi olarak cevirecem arastirdim bulamadim bana yardimci olabilirmisiniz yada bir video varmi tesekkurler

MKVOD XML Creator
http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=6
Teşekkür Edenler:
(31-08-2015, Saat: 19:17)lordlordleon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tesekkurler cevap icin bendeki kanallarin butun bir linki bu convectorde kanallari tek tek ekleyip cevirmem lazim degilmi

Elindeki listenin formatını bilemem.

MK Converter
http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=7

Veya elinizdeki linkleri, listeleri vs aşağıdaki konuya mesaj olarak ekleyin, yardımcı olalım.

M3u to XML liste çeviri (Destek Bölümü)
http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=94
Teşekkür Edenler:
(06-09-2015, Saat: 13:06)ahmetgundede Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar herkeze merhabalar benim sorunum var lw serisini kullanıyorum 3 yada 4 aydır uygulamalar açılmıyor sadece dünya resmi çıkıyor,en son uygulamaya indirdim ve dns aayarlarını değiştirdim ama yine olmuyor siden yardım bekliyorum

3-4 aydır veya daha fazla kullanmamışsanız, eski sürümlerden birini kullanıyor olabilirmisiniz.
Flash içindeki mevcut olan numaralı uygulama klasör isimlerini belirtin.

Olmazsa ilgili konusundan tekrar indirip kurarak deneyin.

MKVOD LG NETCAST
http://www.mkvod.info/mkvod/forumdisplay.php?fid=8
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  LG WebOS Smart Tv yardım videoları mkvod 16 31,207 12-03-2019, Saat: 21:55
Son Yorum: Okifioktay

Hızlı Menü: