Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 174 Oy - Ortalama: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S.S.S
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Tam olarak ne öğrenmek istediğinizi anlayamadım. webos ve netcast sistemeleri için ayrı uygulamalar var ancak webos kendi serileri için (lb,lf,ub, vs..) gibi diye bir ayrım yok.
Huh   Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.     =>    [URL=http://www.mkvod.info/mkvod/member.php?action=register]
Ara
Teşekkür Edenler: #OKAN PORTAL , #mkVOD , #Okifioktay
icindekileri tv tanimiyor
Ara
Teşekkür Edenler:
Private bölümüne girdiğimde horoz portal giriyorum ve %90'nında link alınamadı veya bu video telif hakları ihlalinden dolayı kaldırılmıştır. diyor dns ayarlarınıda değiştirdim değişen birşey olmadı. Sorun bende mi yoksa linkler çalişmiyor mu ? Linkler calişmiyorsa kaldırılması daha doğru olmaz mı ?
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
bu portal hazırlayıcısı tarafından kaldırılmıştı yanlış hatırlamıyorsam, mkvod usta listeden silmeyi unutmuş olabilir.kısacası bahsettiğiniz portal artık güncellenmeyen bir portal bu sebeble linklerin çoğu silinmiş olabilir.
Ara
Teşekkür Edenler: #mkVOD , krm2014 , #Okifioktay
bazı linklerde ...iletişime geçin diyor özellikle hd ip tv kanallarında bunları izlemek için ne yapmak gerekir ?
Ara
Teşekkür Edenler:
Ara
Teşekkür Edenler: #mkVOD , #sorgumurat , #Okifioktay
mkvod uygulamısına bugün girdiğimde hangi bölüme girmek istersem ERİŞİM ENGELLENDİ hatasını alıyorum , ne yapmam gerekiyor.
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. konudaki mkvod ustanın yazdığı son mesajı okuyunuz.
Ara
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #sorgumurat
mk vod 8 i yukledim fakat ayarlardan back save ve daha sonra back tusuna basmama ragmen bir turlu ayarlar menusunden cikamadim . onceki surumu hic sorunsuz kullaniyordum . acaba ne yapmam gerekli
Ara
Teşekkür Edenler:
Aşağıdaki ilgili konusundan 1.Mesajındaki bilgileri inceleyiniz ve talimat ları uygulayınız.

MKVOD8 LG WebOS Sürümü

[URL=http://www.mkvod.info/mkvod/member.php?action=register][/URL]

Ara
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #OKAN PORTAL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi