Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 151 Oy - Ortalama: 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S.S.S
mac adresimi gönderdim ne zaman kullanmaya başlayabilirim atılan maillere olumlu yada olumsuz geri dönuş yapıyormusunuz??
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
hayır mail ile geri dönüş yapılmıyor.arasıra uygulamayı açıp kontrol ediniz yada forumda mkvod ustanın duryurusunu takip edin.ne zaman mac kayıtları yapılıyor sorusu ise mkvod ustanın uygun olduğu zaman bu da genellikle aynı günün geceyarısına kadar kayıt işlemi bitmiş olur.
Ara
Teşekkür Edenler: #Yarbay , #mkVOD , #sorgumurat , #Okifioktay
lg 575 s smart tv kullanıcıyım.tv de mkvod5 uygulaması gorunuyor fakat mkvod8 görunmuyor.forumdaki yukleme asamalarını yaptım aynı değişen bir sey yok.mkvod5 uygulamasını yükleyebiliyorum ama mkvod8 tv de uygulam yuklenmedi hatası veriyor.tv guncelledim aynı.login yaptım mkvod5 girebiliyorum fakat mkvod8 gözükmüyor.başarılarınızın devamını dilerim.saygılarımla
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Tv açıldıktan sonra bir müddet bekleyin.
Login olduğunuzdan emin olun.
mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , tk123
slm ben baştan sona okudum ama bir türlü anlayamıyorum ayrıca mk iptv uygulama ile ilgili çok ayrıntılı anlatım yapılmamış ben 2016 da lg 123 inç tv aldım bunun smart mağazasında mkvod yok mk iptv var ben buna anlatımları takip ederekten menü listesi yaptım ve mac adreimle isimlenirip xml formatında kaydedip yükledim artık ne yaptıysam anlamadım mk iptv uygulamasına girdiğimde

bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyin diyor

bir çok kez aynı işlemi yaptım hatayı aradım ama bulamadım lütfen bana yapabilirse hazır bir menü xml dosyası atabilirmi lütfen kafayı yiyeyecem yapamıyorum bir türlü uygulamayı kaldırdım tekrar yükledim ama sorun aynı değişen bir şey yok
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. adresinde gerekli bilgi ve ornek xml dosyalarina ulaşabilirsiniz.
Teşekkür Edenler: #OKAN PORTAL , /mngma44 , #Okifioktay
Locali kullanma
Teşekkür Edenler: #OKAN PORTAL
mkvod üstad, mkvod forumda paylaşılan linkleri local' e ekleyip izliyorduk. local neden aktif degil ip tvleri nereye ekleyecegim usta yardım eder misin üstad şimdiden çok teşekkür ederim ne yaptıysam olmadı kafayı sıyıracagım Sad
Ara
Teşekkür Edenler:
Merhaba
Mac adresini 1 hafta önce gönderdim.Fakat hala acilmadi.Yanlis bir sey mi yapiyorum
Saygilar
Ara
Teşekkür Edenler:
Yanlış numara göndermiş olabilirsiniz yada kablolu,kablosuz hangisine ait numarayı göndirmişseniz,o tür bağlantı ile bağlanınız.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
Teşekkür Edenler: #mkVOD , #sorgumurat

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi