Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 137 Oy - Ortalama: 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S.S.S
Slm ben daha önce lg smart tv için maç kaydı yaptırdım ama şimdi yeni lg webos tv aldım MKIPTV uygulamasını televizyona kurdum ama giriş yapmıyor
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. burasını okuyun,tv ve modemi kapatıp açarak tekrar loğin olun ve birkaç dk.sonra açın.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Gece yarısına kadar onaylanır,Ara ara kontrol ediniz.
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
Teşekkür Edenler:
Program üzerinden internetten video izlerken, yetersiz bellek sorunu ile karşılaşmazsınız.
Ara
Teşekkür Edenler:
Slm
MKVOD ile portallardan örneğin 1.5 saatlik bir filmde 480 yada 720 p ile izleme sonucunda internette yaklaşık olarak kaç MB yada Kaç GB kota eksiliyor.Bilgi için teşekkürler.
Ara
Teşekkür Edenler:
bu sorunuzun net bir cevabı yok izlemek istediğiniz videonun boyutu ve kalitesine göre bu rakam değişir. donanımhaber sitesinden bir kişi (@onderak) bir analiz yapmış belki fikir edinmeniz açısından faydalı olabilir.kotalı internet kullanıyorsanız video izleme işi pek mantıklı değil.

ALINTIDIR : @onderak

film izleme sitelerinden filmleri indirip baktım, aşağı yukarı istatistikleri şöyle:

720p = 104 dakika = 1.41 gb
480p = 104 dakika = 696 mb
360p = 104 dakika = 435 mb
360P = 094 dakika = 377 mb

hdfilmsitesi istatistik:
480p = 92 dakika = 616 mb
360p = 92 dakika = 385 mb
Ara
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #mkvod , #sorgumurat , abbaas
Dosya yüklenemedi. IP uyuşmazlığı. Lütfen tv ile aynı ağda olan bilgisayardan yükleme yapın aynı agda olan pc ile yapıyorum olmuyor
Ara
Teşekkür Edenler:
Tv niz ile yükleme yaptığınız pc aynı ağda olmalıdır.

yükleme yapmak için : once tv de MKVOD u acin, ana ekranda iken yeşil tuşa basın mac adresinizi görün ve sonra dosya adını bu mac adresi ile değiştirip yukleme sayfasını açıp yükleme yapin.

Not: Bazı kullanıcılar yanlışlıkla MKIPTV yi açmaktadır. Buna dikkat edin.
mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #Okifioktay
denedim olmuyor
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. burasını okuyun.
Ara
Teşekkür Edenler: #sorgumurat

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi