Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 181 Oy - Ortalama: 3.05
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S.S.S
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
hangi portal ve hangi dizlerde sorun yaşadığınızı yazmadıkça  sorununuza çözüm bulamasınız.uygulama içerisinde binlerce dizi onbinlerce bu dizlere ait link bulunmaktadır. dün size chatten yazılan cevabları buraya kopyalıyorum.

[16/08/17 21:38] /onur: ertesi gün linkler siliniyor çünkü.
[16/08/17 21:38] /onur: popüler dizlerin çoğu telife girdi malesef,yayınlandığı gün takip etmek gerekli çoğunu
[16/08/17 21:34] /onur: musegu hangi dizler özel mesaj olarak bana iletirseniz.nedeni hakkında bir bilgi verebilirim
[16/08/17 21:03] #mkVOD: yine sorun yasarsaniz link olu olabilir
[16/08/17 21:02] #mkVOD: dns değiştirin öncelikle
Ara
Teşekkür Edenler: abbaas
Extra Portals içindeki NOSTALJİ PORTAL da bulunan DIZİ VE EĞLENCE KUŞAĞI içinde GÜNCEL DIZİLER içindeki the big bang theory dizisinin 1.sezonunu geçen hafta izledim fakat bu hafta hiçbir bölümü calistiramadim erişim engellendi yazıyor du şu anda ise istek zaman aşımına uğradı tekrar deneyin yazıyor
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. bakın burada nedenini yazdım.bahsettiğiniz dizi popüler diziler arasında olduğundan çalışan linkini bulmak çok zor.o dizi de dahil bir çok diziyi baştan sona en az 4-5 defa güncellediğim halde tekrar tekrar silindi linkleri. artık dizileri güncellemiyorum çünkü artık işin çılkı çıktı.diziler için daha önce yaptığım açıklamayıda buradan okuyabilirsiniz Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

dizilerin eski bölümleri için modülleri kullanın tabi onlarda da popüler dizler için çalışan link bulmak çok zor oluyor.

NOT: dizpas linkleriyle ilgili mkvod ustaya bilgi verildi onun sunucu tarafından düzenlemesi lazım.
Ara
Teşekkür Edenler: #mkVOD , #Okifioktay , #sorgumurat , Yktsbs
Umarım doğru yere yazıyorumdur. Merak ettiğim bir konu var, yardımcı olabilirseniz sevinirim. Internette bazı 'm3u' listelerinde bazı linkler sadece özel "User-agent" değerleriyle birllikte açılıyor. 
Örnek :

Yukarıdaki örnekte "#EXTVLCOPT:http-user-agent=kısmı VLC Player'da yayın açılmadan önce 'user-agent' değerini değiştiriyor. Sormak istediğim şey bu tarz 'user-agent' korumalı yayınları MKVOD yada MKIPTV de izleyebilir miyiz? Yada bunu yapabilecek başka bir smart tv uygulaması var mıdır? (LG NETCAST kullanıcısıyım)
Teşekkür ederim.
Ara
Teşekkür Edenler:
Lg de bu mümkün değildir. Lg user agent değişikliğine izin vermemektedir.
Smart tv olarak sadece Samsung un son serilerinde user agent degistirme özelliği vardir.
mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkür Edenler: davidd3112 , #OKAN PORTAL , #Okifioktay
Question 
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Cevabınız için çok teşekkür ederim .Birkaç şey daha sormak istiyorum. Youtube canlı yayınlarını izlemek istedim ama yapamadım. Normal youtube videolarını izleyebiliyorum.Acaba youtube daha değişik bir yöntemle canlı yayın yaptığı için mi izleyemiyoruz? Benim televizyonumun eski teknoloji olması ile mi alakalı ,yoksa mkiptv-mkvod uygulamalarının desteklememesiyle mi alakalı acaba? Ya da xml'e eklerken canlı yayın olduguna dair bizim bir ekleme yapmamız mı gerekiyor?  Teşekkürler.
Ara
Teşekkür Edenler:
Daha onceden youtube parse de canli yayin linkleri calisiyordu.
Youtube değişiklik yapmis olabilir. Kontrol ederim.
mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkür Edenler: davidd3112
Standart sifre hatali diyor. Ayrica portallar da herhangi bir film izleyemiyorum birkacgundur evde olmadigimdan giremiyordum bir seylermi degisti

Edit: programi sildim yeniden yukledim. Portallarida yeniden yukledim sifre sikintisi kalkti. Fakat bu extra portal d herhangi bir sey cikmiyor bende bagis yapilincami aciliyor acaba
Ara
Teşekkür Edenler: #OKAN PORTAL
extra portal bayram boyunca herkese açık olacak sanırım Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. ,daha sonra ise bağış yapanlara açık olacak.extra portaldan kasıt +18 lerin olduğu bölüm ise malum o bölümler için dns ayarlamalısınız ama yinede birçok site ip den yasaklı olduğu için çalışmazlar.kısacası dns ayarlayın ve o bölümde bulunan ları tek tek deneyin (alper portal vip sanırım en günceli olmalı) açılanlarla idare edin neticede hepsinin konusu aynı Smile kısacası şuan için sıkıntı internet kısıtlamları ve sitelerden kaynaklı.
Ara
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
Question 
Merak ettiğim bir konu var , muhtemelen bilirsiniz smart tv'ler için tasarlanmış web uygulamaları oluyor (örn: youtube.com/tv) . Yani demek istediğim smart tv magazasına girip bir uygulama indirmiyoruz ama o web uygulamasının linkini açınca uygulama yüklemişcesine kumandayla kullanabiliyoruz . Yıllar önce mkvodda bir portalda oyun bölümü görmüştüm ,tıkladığımda tam ekran bir uygulama açılır gibi oldu ve içinde çeşitli basit tv için oyunlar vardı , logosundaki adı (şuan hatırlamıyorum) google'da arattığımda aslında bunun bir web sitesi olduğunu gördüm (bilgisayardan açınca enter ve yön tuşlarıyla oynanabiliyordu) . Hala bu şekilde mkvod üzerinden bir web url si açabiliyor muyuz?Oluyorsa nasıl eklendiğini öğrenmek isterim (xml'de <browser_url> tag'ini denedim ama olmadı )  Teşekkürler Rolleyes
Ara
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: Fofeng87, 1 Ziyaretçi