Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.9/5 - 186 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MK Converter
MKvod ve SeyirTürk platformlarında kullanılan listeler arasında çevirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

MK_Converter.html

mkcoventer.png
hocam acılmuyor ya
Teşekkür Edenler:
(15-07-2015, Saat: 17:00)lazuribere Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam acılmuyor ya

arkadaşım xml creatör içinde aynı sorunu belirtmişsin. orada yazdığımı cevap bu konu içinde geçerlidir.
Teşekkür Edenler: mngma44 , #Yarbay , #Okifioktay
AÇILDI
Teşekkür Edenler: #Yarbay , #Okifioktay
Mk converter a text data to xml cevirme eklenmistir.
Text list olarak gorunmektedir.

Name1,url1
Name2,url3
.......
Seklinde listeler icindir.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #OKAN PORTAL
Ustam merhaba, acaba bu converterde xml to m3u da yapabilme şansınız var mı. XML dosyamızı M3U formatına dönüştürmek istiyorum da bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
Teşekkür Edenler:
(27-12-2018, Saat: 16:17)habib723 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustam merhaba, acaba bu converterde xml to m3u da yapabilme şansınız var mı. XML dosyamızı M3U formatına dönüştürmek istiyorum da bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Mkconverter,sadece m3u dosyalarını,xml ye çevirme üzerine tasarlanmıştır.Sizin dediğiniz ise,xml yi,m3u ya çevirmek için.O iş için notepad++,office programlarını kullanmanız gerekir,Anlayacağınız,uzun iş.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler:
(27-12-2018, Saat: 17:45)Okifioktay Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(27-12-2018, Saat: 16:17)habib723 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustam merhaba, acaba bu converterde xml to m3u da yapabilme şansınız var mı. XML dosyamızı M3U formatına dönüştürmek istiyorum da bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Mkconverter,sadece m3u dosyalarını,xml ye çevirme üzerine tasarlanmıştır.Sizin dediğiniz ise,xml yi,m3u ya çevirmek için.O iş için notepad++,office programlarını kullanmanız gerekir,Anlayacağınız,uzun iş.

Anladım ustam o zaman elle yapacağız demekki .. Cevabınız için teşekkür ederim .. 
Teşekkür Edenler:

Xmk dosyasi standart bir dosya degildir.
Su an kullanilan yapi nstreamlmod daki xml yapisidir.
Elinizdeki xml dosyasi nedir?
Teşekkür Edenler:
(27-12-2018, Saat: 18:31)MK_vod_iptv Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Xmk dosyasi standart bir dosya degildir.
Su an kullanilan yapi nstreamlmod daki xml yapisidir.
Elinizdeki xml dosyasi nedir?

Elimdeki xml dosyası mkvod converter de çevirdiğim m3u listesiydi... Tekrar m3u ya çevirecektim onun için sormuştum ustam
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü: