Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.06/5 - 143 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LG WebOS Smart Tv yardım videoları
(31-01-2018, Saat: 01:37)dr.imamoglu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Canlı tv kanallarının çoğunu izleyemiyorum.
Sadece videoları izleyebiliyorum. İnternet bağlantım çok iyi.
Bu sorunu nasıl aşabilirim?
Ayrıca “Bağlanmak Yok” filmini türkçe dublaj olarak ekler misiniz?
Teşekkürler

İzleyemediğniz portalların bölümlerine yazarsanız,portal sahibi arkadaşlar konular ile ilgilenirler.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: /onur , #sorgumurat
Daha önce flash bellek içine atıp açtığınız kanallar vardı lg webos da anlatımı vardı nasıl bulabilirim tekrar izleyebilirmiyim anlatımını bulamadım
Teşekkür Edenler:
(24-01-2019, Saat: 01:26)ozkan1979 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Daha önce flash bellek içine atıp açtığınız kanallar vardı lg webos da anlatımı vardı nasıl bulabilirim tekrar izleyebilirmiyim anlatımını bulamadım

http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=254 de anlatilmaktadir.
Okuyun lutfen.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #Okifioktay
Lg smart tv de uygulamayı yükledim ancak iptv kanallarının bir kısmını ya göstermiyor ya da Kanalı cok gecikmeli açıyor. Yoksa arayüz mükemmele yakın. Bu sorun duzeltilirse tadından yenmez.
Teşekkür Edenler:
(09-03-2019, Saat: 23:28)Skaya001 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Lg smart tv de uygulamayı yükledim ancak iptv kanallarının bir kısmını ya göstermiyor ya da Kanalı cok gecikmeli açıyor. Yoksa arayüz mükemmele yakın. Bu sorun duzeltilirse tadından yenmez.

Kanalların geç açılması ve bazı kanalların yine açılmamasının proğramla bir alakası yoktur.Geç açılmasının sebebi,linkleri aldığınız yerdeki sunucuların,o anlık internet hızı vs.ile alakalıdır.Bazı kanlların ise çalışmaması,yine lg tarafından desteklenmeyen yayın formatlarındandır.
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: /onur , #mkvod
Aynı kullanıcı ile 2 . Tv de de uygulamayı kullanbilrmiyim
Teşekkür Edenler:
(12-03-2019, Saat: 20:57)x+y=1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynı kullanıcı ile 2 . Tv de de uygulamayı kullanbilrmiyim

lg kullanıcı adı ile her iki tv de,lg storeyi kullanabilirsiniz.Mkvod proğramını ise,kayıt edilen mac numarasına göre belirlili bir süre kullanabilirsiniz.Full sürüm için ise,mkvod usta ile iletişime geçmeniz gerekir.
Teşekkür Edenler: /onur , #mkvod , acemi iste

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Lg Smart tv soru cevap bölümü mkvod 706 934,481 10-08-2023, Saat: 22:12
Son Yorum: lg smart tv

Hızlı Menü: