Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.13/5 - 121 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Portal Sıralama

MKVOD Lg NetCast sürümünde Portal sırlama özelliğini kullanabilirsiniz.

1- A portal
2- B Portal
3- Favori
4- Lokal
5- C Portal
6 - D Portal
........

Siz listenizi istediğiniz sıraya göre oluşturacaksınız.
2 - 4 - 1 -3 ... gibi

Portal sıralama aktif edilmiştir.(Sadece NETCAST için)
Ayarlara girip Portal Sırlama kısmına istediğiniz portal numaralarını aralarında tire(-) olacak şekilde ekleyip kaydedin.
BACK tuşu ile döndüğünüzde istediğiniz portalları belirlediğiniz sıraya göre görünecektir.

Örnek Sıralama
1-3-9-4-15-28 gibi

Not: aralarda - kullanmayı unutmayın. Eğer hatalı giriş yaparsanız liste boş gelecektir. Default sıralı liste için ayarlarda Portal Sıralama değerini boş bırakın.
Eğer hatalı giriş olursa sadece Ayarlar görünecektir.
Daha önceden boş ekranda kalanlar normal kumandada info tuşuna basmaları gerekmektedir.
Ayrıca default sıralı listeye dönmek için 00 (2 tane sıfır) tuşlanabilir.
Default siralama icin iki sifiri kullandim, simdi ana sayfayi bombos gösteriyor.
Yani hic bir secenek veya herhangi bir portal görünmüyor.
Lütfen yardim !!!
Teşekkür Edenler:
(27-12-2015, Saat: 21:52)baynet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Default siralama icin iki sifiri kullandim, simdi ana sayfayi bombos gösteriyor.
Lütfen yardim !!!

Üstteki mesajın son açıklamasını (NOT) kısmını inceleyin ve uygulayın. (İNFO'ya basın)
Teşekkür Edenler:
(27-12-2015, Saat: 21:59)Yarbay Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(27-12-2015, Saat: 21:52)baynet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Default siralama icin iki sifiri kullandim, simdi ana sayfayi bombos gösteriyor.
Lütfen yardim !!!

Üstteki mesajın son açıklamasını (NOT)  kısmını inceleyin ve uygulayın.  (İNFO'ya basın)

Maalesef Info tusu da hic bir ise yaramadi!
Uygulamayi tamamen resetleme imkani yokmu?
Huh
Teşekkür Edenler:
(27-12-2015, Saat: 22:20)baynet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Maalesef Info tusu da hic bir ise yaramadi!
Uygulamayi tamamen resetleme imkani yokmu?
Huh

Kumanda dan (Sarı Tuş veya Exıt) ile çıkıp tekrar açın.
TV yi kapayıp tekrar açın.
Olmazsa Flash'ı biçimlendirip tekrardan yükleyerek deneyin.
Teşekkür Edenler:
USB bellegi yeniden bicimlendirip uygulamayi tekrar kopyaladim.
Hersey tekrar geri geldi, Emegine saglik ustam. Iyiki varsiniz!
Sagolun, Cok tesekkür ediyorum.
Teşekkür Edenler: #Yarbay , #mkvod , #OKAN PORTAL
Sıralama yapim dedim sadece 28 numara yazdım kaydettim karşıma tek portal geldi tekrar ayarlar kısmına girmek istedim fakat ayarlar gözükmüyor flash diski biçimlendirip programı tekrar attım netice değişmedi?
Teşekkür Edenler:
(23-01-2016, Saat: 20:21)pekerahmt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıralama yapim dedim sadece 28 numara yazdım kaydettim karşıma tek portal geldi tekrar ayarlar kısmına girmek istedim fakat ayarlar gözükmüyor flash diski biçimlendirip programı tekrar attım netice değişmedi?

00 (sıfır sıfır) girerek default listeye dönebilirsiniz.
Teşekkür Edenler: /onur , #Yarbay
(23-01-2016, Saat: 20:21)pekerahmt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıralama yapim dedim sadece 28 numara yazdım kaydettim karşıma tek portal geldi tekrar ayarlar kısmına girmek istedim fakat ayarlar gözükmüyor flash diski biçimlendirip programı tekrar attım netice değişmedi?

Kumandadan 00 çift sıfır tuşlayın ilk haline döner menü.
Teşekkür Edenler: /onur , #Okifioktay , #Yarbay , #mkvod

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Portal Hazırlamak (uzak adres dropbox,hostinger) onur 21 47,702 18-01-2021, Saat: 01:05
Son Yorum: Okifioktay
  MKVOD XML Cretor ile portal hazırlama mkvod 30 62,745 27-05-2019, Saat: 15:21
Son Yorum: habib723

Hızlı Menü: