Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.14/5 - 36 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duyurular ve istekler
(02-02-2019, Saat: 02:19)GuCLu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yerli Dizi bölümündeki, Trt modülü baştan sona yenilendi.

güçlü usta yerli dizi cafe de fulldiziizleyelim.net ve sonbölümizlesene.com siteleri çalışmıyor canlı dizi hd modülde stream linkler açmıyor

dizivod ve ortaya karışık film modül yeniden aktif olacak mı 

yabancı dizi cafe'de  diziay.com çalışmıyor internet sitesi açık sorun yok
Teşekkür Edenler: abbaas , /yildo
Okifi portal,Yabancı HD klipler bölümüne çok sayıda 4K klipler eklenmiştir.duyurulur.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: /onur , #mkvod , muce , #sorgumurat , acemi iste , /*GuCLu , abbaas , #OKAN PORTAL
Bekleyenler için malum dizinin yeni bölümleri başlamış arkadaşlar.Acaba ben neyi bekliyordum diyenler Nostalji Portal/Dizi ve Eğlence kuşağı/Güncel Diziler /43. Sıraya göz atabilirler.elinizi çabuk tutun bir kaç saat içerisinde linkler silinir büyük ihtimalle.

NOT:bu dizi ile ilgili mesaj yazmayın lütfen,yazılacak bütün mesajlar silinecektir.gerekli açıklamalar kendi bölümünde yapılmıştır zaten.
Canlıdizihd, ddizi, trt1, jetfilmizle modülleri düzeltildi.
GuCLu PortaL Youtube sayfamıza abone olunuz.  Tıkla >>  GUCLU PORTAL YOUTUBE SAYFASI <<
Teşekkür Edenler: acemi iste , /onur , teknik80 , muce , #mkvod , abbaas , Tokluca
(14-02-2019, Saat: 01:02)GuCLu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Canlıdizihd, ddizi, trt1, jetfilmizle modülleri düzeltildi.

teşekkürler güçlü ustam 

yabancı dizi cafe ' de diziay modülde stream linkleri açmaya çalıştığımda http:webfilecloud.net yazıyor açılmıyor 

ip tv bölümünde garaveli ip tv 'de mkvod android de tam liste geliyor mkvod 9 da 21 tane görünüyor
Teşekkür Edenler: abbaas
Diziay yurt dışı yasağı var o yüzden yasak kalkana kadar açmaz. Garaveli hakkındaki konu benimle alakalı değil.
GuCLu PortaL Youtube sayfamıza abone olunuz.  Tıkla >>  GUCLU PORTAL YOUTUBE SAYFASI <<
Teşekkür Edenler:
(14-02-2019, Saat: 17:42)GuCLu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Diziay yurt dışı yasağı var o yüzden yasak kalkana kadar açmaz. Garaveli hakkındaki konu benimle alakalı değil.

inşallah çabuk kalkar vallahi güçlü ustam diziyo sitesine göre daha güncel dizilerin türkçe bölümleri daha çabuk ekleniyor

garaveli ip tv yi mkvod üstad a mı yazalım
Teşekkür Edenler:
Şöyle mkiptv için uygulamaya user agent li iptvler için user-agent kısmı eklenilebilme durumu olsaydı super olurdu..
Teşekkür Edenler:
(14-02-2019, Saat: 23:10)habib723 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şöyle mkiptv için uygulamaya user agent li iptvler için user-agent kısmı eklenilebilme durumu olsaydı super olurdu..

habib723,söylediğin zaten, Xtream Codes bölümünde bulunmaktadır.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler:
(15-02-2019, Saat: 00:14)Okifioktay Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14-02-2019, Saat: 23:10)habib723 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şöyle mkiptv için uygulamaya user agent li iptvler için user-agent kısmı eklenilebilme durumu olsaydı super olurdu..

habib723,söylediğin zaten, Xtream Codes bölümünde bulunmaktadır.

Bilgilendirme yanlis olmus abi.
Lg Smart tvlerde user agent eklemeye izin vermiyor.
Smart tvler arasinda bu ozellik bildigim kadariyla samsung smart tizen serilerinde var.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , /onur

Hızlı Menü: