Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.14/5 - 36 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duyurular ve istekler
Nilkuş dizist'de bu sorun 3.kez oldu. Bu yüzden alfabeyi kaldırdım, sadece sayfa numarası kaldı. Şuan sitesinde 91 sayfa var ben 100 ekledim. Siteye yeni sayfalar eklendikçe onlarada ulaşabilirsiniz. Ilerde site sistemi değiştirirse daha hızlı istediğin diziye ulaşman kolay olabilir, şuan arama bölümü ile idare etmen gerekiyor.
GuCLu PortaL Youtube sayfamıza abone olunuz.  Tıkla >>  GUCLU PORTAL YOUTUBE SAYFASI <<
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #mkvod , nilkuş , teknik80 , izzethan , acemi iste
Benim xtream kodes üyeliğim var. MKİP TV min deneme süresi dolduğu için izleyemiyorum. Bana yardımcı olabilir misiniz? Üye oldum ama tv de üyelik bilgilerine ilgili bi bölüm yok. Bu yüzden bişeyler girip de uygulamayı aktif edemiyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Teşekkür Edenler:
(05-06-2019, Saat: 09:24)mau1054 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim xtream kodes üyeliğim var. MKİP TV min deneme süresi dolduğu için izleyemiyorum. Bana yardımcı olabilir misiniz? Üye oldum ama tv de üyelik bilgilerine ilgili bi bölüm yok. Bu yüzden bişeyler girip de uygulamayı aktif edemiyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Deneme sureniz bitmediyse mkiptv ayarlarda xtream bolumune bilgilerinizi girerek kullanabilirsiniz.
Deneme sureniz bittiyse bilgi almak icin mkiptv@gmail.com yazin lütfen.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat
İyi günler, Güçlü ustanın yabancı diziler>Diziyomodül>Türkçe Dublaj dizilerinde sadece vidmoly linki çalışmakta diğer rapid ve diziyo linkleri çalışmamaktadır vidmoly linkleri de çok takılmaktadır rica etsem düzeltme imkanımız var mı acaba?
Teşekkür Edenler:
Diziyo mkvod android versiyonda denedim. Diziyo hd linklerinden fembed linkleri var oynatıyor. Diziyo vip yazanda gdoc linkleri var oynatan bulamadım, ya linkler ölü yada embedi düzeltilmesi lazım. Rapid linki denk gelmedi bana.
GuCLu PortaL Youtube sayfamıza abone olunuz.  Tıkla >>  GUCLU PORTAL YOUTUBE SAYFASI <<
Teşekkür Edenler: /onur , #sorgumurat , #Okifioktay , Alperen
Güçlü üstad dizist sirtesinde yeni diziler bölümü çıkmıyor, lg netcast kullanıyorum.
Teşekkür Edenler:
(12-06-2019, Saat: 23:59)GuCLu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Diziyo mkvod android versiyonda denedim. Diziyo hd linklerinden fembed linkleri var oynatıyor. Diziyo vip yazanda gdoc linkleri var oynatan bulamadım, ya linkler ölü yada embedi düzeltilmesi lazım. Rapid linki denk gelmedi bana.

Teşekkürler üstad webos da diziyo hd sunucuya bağlanamıyor veya bağlantı kayboldu diyor diziyo vip ise link alınamadı diyor olanla yetineceğiz artık emeğinize sağlık...
Teşekkür Edenler:
bende webos kullanıyorum diziyo hd (fembed) linklerinde herhangi bir sorun yok.Televizyonunuzda dns ayarlayın,modemi resetleyin.
Rapid linkleri siteden kaynaklı bir sorun site rapid linklerini uygunsuz reklam veriyor diye siteye gömülü değilde bizzat rapidin kendi sitesine yönlendiriyor o yüzden modülde çalışmıyor sanırım.
Diziyo vip ise aslen google drive/docs linkleri bu linkler yaklaşık 1 yıldır günlük kota uyguluyor o yüzden özellikle weboslarda biraz sıkıntılıydı ama yinede çalışıyordu fakat bir süredir çalışmıyor linkler. sanırım yine sistem değiştirdiler Mkvod ustanın bir göz atması lazım
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , /*GuCLu , izzethan , Alperen
(17-06-2019, Saat: 15:27)kaptancort Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güçlü üstad dizist sirtesinde yeni diziler bölümü çıkmıyor, lg netcast kullanıyorum.

Düzeltildi.
Teşekkür Edenler: abbaas , /onur , #Okifioktay , muce , izzethan , kaptancort , acemi iste
güçlü ustam diziay sitesi adresi d i ziay biz olarak degişmiş .
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü: