Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.14/5 - 36 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duyurular ve istekler
GuCLu PortaL,

Yerli Dizi Bölümü, Trdiziizle modülü düzeltildi. Trtarşiv modülüne arama özelliği eklendi. (Not: Trtarşiv sitesindeki bazı videoları kısıtlamadan dolayı izleyemessiniz.)

Yabancı Dizi Bölümü, Dizibox hata giderildi. Seri Vod modül sadeleştirildi.

Film Bölümü, Vod modülündeki hata giderildi. Filmizlevip modülü düzeltildi.
GuCLu PortaL Youtube sayfamıza abone olunuz.  Tıkla >>  GUCLU PORTAL YOUTUBE SAYFASI <<
GuCLu PortaL,

Çizgi Film Kutusu, Animasyon bölümündeki modüldeki hata giderildi. Trt Çizgi Diziler bölümü düzeltildi.
GuCLu PortaL Youtube sayfamıza abone olunuz.  Tıkla >>  GUCLU PORTAL YOUTUBE SAYFASI <<
GuCLu PortaL,

Film Bölümü, Jetfilmizle, Filmwatch ve Filmdizimodüllerindeki hatalar giderildi.
Teşekkür Edenler: #mkvod , /onur , /NeTeS , abbaas , #Okifioktay , Tokluca , muce , kaptancort , ihsan1983 , türkg
güçlü ustam belgesel cafe bölümüne türkçe dublajlı full hd belgesel sitelerini tavsiye ediyorum en iyi belgeseller bu siteler de 

https     belgeselx   .com 
https     belgesel     .site
https     hdbelgesel    .tv
Teşekkür Edenler: kaptancort , #Okifioktay , muce , acemi iste
1.jpg

Bolca evde vakit geçirdiğimiz bu günlerde MKVOD'a özel yeni bir bölüm,istekde bulunmayınız zaten MKVOD da çalışabilecek olanları ekliyorum.İyi seyirler.
Okifi müzik portala Alemciler Kulübü isimli yeni bir içerik eklenmiştir,Özellikle ramazan sonrası iyi gider,keyifli seyirler.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: /onur , #mkvod , /NeTeS , /*GuCLu , abbaas , türkg , acemi iste
b74ovV.png
Teşekkür Edenler: #mkvod , /*GuCLu , /onur , abbaas , #Okifioktay , muce , acemi iste
YKQ0a3.png

EKLENMİŞTİR.
(25-04-2020, Saat: 16:55)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
1.jpg

Bolca evde vakit geçirdiğimiz bu günlerde MKVOD'a özel yeni bir bölüm,istekde bulunmayınız zaten MKVOD da çalışabilecek olanları ekliyorum.İyi seyirler.

Malesef ömrü kısa sürdü yine,yeni,yeniden birçok emeğim heba oldu Sad site sistem değiştirdiği ve yeni sistemde ki videolar MKVOD da oynatılamadığı için bu Bölüm Kaldırılmıştır.Başka sitelerden derlenen birkaç dizi DİZİ VE EĞLENCE kuşağına eklenmiştir.
Filmdizi modülü ve Vod modül hatalar giderildi.
Teşekkür Edenler: /onur , acemi iste , #mkvod , #Okifioktay , #sorgumurat , muce , abbaas , izzethan

Hızlı Menü: