Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.14/5 - 36 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duyurular ve istekler
Lg lw5590 netcast mkvod kullanamıyorum lütfen bana yardımcı olun daha önce sorunsuz izliyordumsimdi hiç birşey açılmıyor tüm netcast tvlermi öyle
Teşekkür Edenler:
(30-07-2020, Saat: 17:23)anale Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Lg lw5590 netcast mkvod kullanamıyorum lütfen bana yardımcı olun daha önce sorunsuz izliyordumsimdi hiç birşey açılmıyor tüm netcast tvlermi öyle

İnternet ağınızı kontrol ediniz.Daha önceden nasıl bağlanıyorsanız(Kablolu-Kablosuz) o şekilde deneyiniz.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: /*GuCLu
(30-07-2020, Saat: 00:01)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güclü usta sanırım yıllık izinde foruma son girişi 11 temmuz gözüküyor İNŞALLAH başka bir sıkıntı yoktur düşündüğüm gibi tatildedir kendisi.Genelde tatile çıktığı zaman yazardı foruma neyse bunu okuyorsan bir ses ver Güclü usta....
bu arada bende dizibox bekleyen tayfadanım Smile

İzinde değilim ama işler yoğun çoğu zaman erken yattığımdan foruma giremedim. Şimdi bayram vakti bir bakayım dedim. Dizibox'a gelirsek son attığım proxy sitesinide engellemiş, pc başına geçtiğimde düzeltme yaparım.
GuCLu PortaL Youtube sayfamıza abone olunuz.  Tıkla >>  GUCLU PORTAL YOUTUBE SAYFASI <<
Teşekkür Edenler: acemi iste , /onur
(23-07-2020, Saat: 12:06)furkannn_23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(07-07-2020, Saat: 00:27)GuCLu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: GuCLu PortaL, Iptv bölümünde düzeltmeler yapıldı.

Yerli Dizi bölümünde, Ddizitv ve Canlıdizihd modülleri düzeltildi.

Kolay gelsin  ustam çocuk bölümüne bakabilir misin trtcocuk videoleri aciliyor diğerleri bos cikiyor

Müsait olunca bakıyım.
(29-07-2020, Saat: 19:50)teknik80 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: güçlü ustam yeni bir dizi ve film sitesi buldum yerli dizile , yerli filmler , yabancı filmler , yabancı diziler çok geniş içerik var ve çok yakında binlerce yabancı film eklenecek yazıyor yabancı filmler kategorisi içinde degerlendirmek üzere size bırakıyorum 
bolumd  . me

Dizi sezonu açılınca ekleriz.
GuCLu PortaL Youtube sayfamıza abone olunuz.  Tıkla >>  GUCLU PORTAL YOUTUBE SAYFASI <<
Teşekkür Edenler: acemi iste , /onur , #Okifioktay , alparslan
(30-07-2020, Saat: 22:05)GuCLu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23-07-2020, Saat: 12:06)furkannn_23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(07-07-2020, Saat: 00:27)GuCLu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: GuCLu PortaL, Iptv bölümünde düzeltmeler yapıldı.

Yerli Dizi bölümünde, Ddizitv ve Canlıdizihd modülleri düzeltildi.

Kolay gelsin  ustam çocuk bölümüne bakabilir misin trtcocuk videoleri aciliyor diğerleri bos cikiyor

Müsait olunca bakıyım.
(29-07-2020, Saat: 19:50)teknik80 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: güçlü ustam yeni bir dizi ve film sitesi buldum yerli dizile , yerli filmler , yabancı filmler , yabancı diziler çok geniş içerik var ve çok yakında binlerce yabancı film eklenecek yazıyor yabancı filmler kategorisi içinde degerlendirmek üzere size bırakıyorum 
bolumd  . me

Dizi sezonu açılınca ekleriz.

Şimdiden çok teşekkürler kurban bayramınız mübarek olsun
Teşekkür Edenler: /yildo
Dizibox bölümü açılmıyor usta ve çoğu oynatmalarda hata alıyorum ne yapmalıyım lütfen yardımcı olurmusunuz
Teşekkür Edenler:
(06-08-2020, Saat: 11:23)scorpion1453 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dizibox bölümü açılmıyor usta ve çoğu oynatmalarda hata alıyorum ne yapmalıyım lütfen yardımcı olurmusunuz

Engellemeler var sizin yapacağınız bişey yok, yakında düzeltmelere başlayacağım. Bu aralar boş vakitler, çocukları eğlendirmekle geçiyor.
güçlü ustam kanal d programlar ve yarışmalar kategorisinde çok akustik programında 5 tane farklı  çözünürlükte  sadece stream link var başka embed olmadıgı için lg lm serisi netcats tv de açılmıyor nasıl izleyebilirim
Teşekkür Edenler:
(30-07-2020, Saat: 20:19)Okifioktay Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30-07-2020, Saat: 17:23)anale Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Lg lw5590 netcast mkvod kullanamıyorum lütfen bana yardımcı olun daha önce sorunsuz izliyordumsimdi hiç birşey açılmıyor tüm netcast tvlermi öyle

İnternet ağınızı kontrol ediniz.Daha önceden nasıl bağlanıyorsanız(Kablolu-Kablosuz) o şekilde deneyiniz.

Vardığınız cvp için çok teşekkür ederim bağlantımda sorun yok linkler görülüyor giriş yapıyorum fakat hiç bir film açılmıyor
Teşekkür Edenler:
http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.p...7#pid20057 bu konuyu okuyunuz sizin televizyon eski Netcast diye yazmışsınız başka bir konuda,dolayısıyla verdiğim linkte detaylıca anlattığım nedenlerden dolayı birçok link sizin tv nizde çalışmaz.
Teşekkür Edenler: #mkvod , /NeTeS

Hızlı Menü: