Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.97/5 - 59 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD8 ANDROID TV / BOX / FireTV SÜRÜMÜ / MOBILE
DNS değiştirerek bağlanmayı deneyiniz.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: /onur
(29-05-2022, Saat: 17:04)Deliyusuf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Android box cihazımda deneme sürümü bitti diye mesaj alıyorum cihazım dremstar A5 kendi marketinden yüklemiştim ne yapmalıyım

Bu uygulama deneme sureli uygulamadir ve deneme suresi bitene kadar kullanilabilir. Deneme suresi bitiminde uygulamayi kullanmaya devam etmek istiyorsanız karşınıza çıkacak uyarıda belirtildigi gibi mkiptv@gmail.com ile iletişime geçin lütfen.
Deneme suresi ile full sürüm arasinda bir fark yoktur.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #mkvod
(29-05-2022, Saat: 18:14)mnaslan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar çoğu modülde film izlerken takılma oluyor. Bunun sebebi mi box modeme uzaktır dedim. Modemi miboxun yanına getirdim ama sonuç aynı. Sunuculardan mı kaynaklanıyor. Bilen varmı? Çözüm nedir. 720 p bile izleyemiyorum takılmaktan. İnternet hızım ise 35 mbit

ODN linkleri dışında bahsettiğiniz sorunu yaşamadım emektar k2 androidbox cihazımda. odn linklerindeki takılmanın nedenini ise http://mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=187 burada anlatmaya çalıştım.Bu arada miboxda sanırım yok ama wifi yerine ethernet ile bağlanmak daha verimli oluyor.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , humanist , #mkvod , /NeTeS
h t t p s : // rapidvid.net / vod / v1x3f829825 Bu Tarz Linkler Mkvod Üzeri Aktif Edilebilirse Güzel Olur
Teşekkür Edenler:
(03-06-2022, Saat: 20:47)KartalSPOR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: h t t p s : // rapidvid.net / vod / v1x3f829825 Bu Tarz Linkler Mkvod Üzeri Aktif Edilebilirse Güzel Olur

Parsesi olması lazım. Kontrol ederim.
Teşekkür Edenler:
(03-06-2022, Saat: 22:55)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(03-06-2022, Saat: 20:47)KartalSPOR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: h t t p s : // rapidvid.net / vod / v1x3f829825 Bu Tarz Linkler Mkvod Üzeri Aktif Edilebilirse Güzel Olur

Parsesi olması lazım. Kontrol ederim.

Evet parsesi mevcut.
External player ile oynatılmaktadır. Cihazda mxplayer, vlc player gibi oynatıcılar varsa link oynatır.
Teşekkür Edenler: /onur , humanist
(29-05-2022, Saat: 23:12)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(29-05-2022, Saat: 18:14)mnaslan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar çoğu modülde film izlerken takılma oluyor. Bunun sebebi mi box modeme uzaktır dedim. Modemi miboxun yanına getirdim ama sonuç aynı. Sunuculardan mı kaynaklanıyor. Bilen varmı? Çözüm nedir. 720 p bile izleyemiyorum takılmaktan. İnternet hızım ise 35 mbit

ODN linkleri dışında bahsettiğiniz sorunu yaşamadım emektar k2 androidbox cihazımda. odn linklerindeki takılmanın nedenini ise http://mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=187 burada anlatmaya çalıştım.Bu arada miboxda sanırım yok ama wifi yerine ethernet ile bağlanmak daha verimli oluyor.

hocam ODN falan anlamıyorum. portalda izledğim hdfilmceh gibi linklerde sürekli takılma oluyor. youtube dan 1080p full izliyorum hiç takılma yok. modemle alakalı sanıyordum değilmiş. dns ayarı falan yaptım aynı. Film izlerken 2 de bir takılması çok sıkıcı. belleğe alma diye birşey de yok. beklesek de dolsa. Sad(
Teşekkür Edenler:
(04-06-2022, Saat: 21:51)mnaslan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(29-05-2022, Saat: 23:12)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

hocam ODN falan anlamıyorum. portalda izledğim hdfilmceh gibi linklerde sürekli takılma oluyor. youtube dan 1080p full izliyorum hiç takılma yok. modemle alakalı sanıyordum değilmiş. dns ayarı falan yaptım aynı. Film izlerken 2 de bir takılması çok sıkıcı. belleğe alma diye birşey de yok. beklesek de dolsa. Sad(
Linkler bize ait degildir.
Herhangi bir yayin yapilmamaktadir.
Videonun bulunduğu site hangi hız ve hangi band genişliğinde bağlantı sağlarsa o hızda izleyebilirsiniz.
Burada sizin hızınızdan ziyade linkin olduğu sitenin sağladığı hız önemlidir.
Bundan dolayı daha düşük çözünürlükleri deneyin.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
Webteizle modülünde filmler açılmıyor. Bu sorunun çözümü varmı Acaba
Teşekkür Edenler:
(05-06-2022, Saat: 15:32)Metin nadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Webteizle modülünde filmler açılmıyor. Bu sorunun çözümü varmı Acaba

evet modülden kaynaklı bir sorun MKVOD ustanın modülü yeniden düzeltmesi gerekiyor sanırım,sizin birşey yapmanıza gerek yok.Usta müsait olunca kontrol edecektir mutlaka.
Teşekkür Edenler: #mkvod

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD Android Sürümlerinde Lokal Kullanımı onur 3 8,803 07-12-2022, Saat: 23:22
Son Yorum: onur

Hızlı Menü: