Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 89 Oy - Ortalama: 3.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NOSTALJİ PORTAL (Full Sürüm Kullananlar İçin)
merhabalar güncel dizi bölümünü ilgiyle takip etmekteyim ancak bir diziyi hiç bir yerde bulamadığım gibi sizin portalda da bulamadım Smile acaba mümkünse ............. i eklemenizi isterim
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. daha önce yazdığım gibi kendi izlediğim diziler haricinde dizi eklemiyorum portala.bahsettiğiniz dizi telife girmiş bir dizi, eski bölümlerini bulmak çok zor nette, bulduğuım sitelerde ise ya uygulamanın açamadığı yada harici altyazılı olarak yüklenmiş bölümleri var. zaten çoğuda bölük pörçük yani bazı bölümleri var bazı bölümleri yok.6 ve 7.sezon ise neredeyse hiçbir sitede yok,kısacası ben bütün bölümlerinin eksiksiz bulunduğu bir site bulamadım,eğer siz bulduysanız özel mesajdan bana sitenin adresini iletin,kontrol edip eklenip eklenemeyeceğini bildireyim size iyi günler.
Ara
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , /ismailglr , #sorgumurat , abbaas , #mkVOD
Photo 
a2105.jpg

a4920.jpg

EFSANE SERİ FİLMLER bölümüne eklenmişlerdir. İyi seyirler...
Ara
Emekleriniz için teşekkür etmek istedim. Başarılar
Ara
Teşekkür Edenler: /onur

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi