Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.92/5 - 117 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NOSTALJİ PORTAL (Full Sürüm Kullananlar İçin)
onur usta mrb. home.... 6nci sezonu  burada  buldum. portala uyarmı bilmiyorum . haber vereyim istedim. benim gibi arayanlar için.
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
malesef buradaki linkleri mkvod uygulaması oynatmaz.daha önce mkvod ustaya bu linkler ile ilgili bilgi verildi ama linkin yapısı gereği uygulamanın açamadığını söylemişti ama yinede bir kez daha özel mesaj ile ilettim kendisine.eğer parser yazılabiliyorsa eklerim linkleri.iyi geceler.
Teşekkür Edenler: musyon74
h.t.t.p://hqq.watch/player/embed_player.php?vid=237228265256266240208278276266233242&autoplay=no
bu şekilde eklerseniz açılır. isderseniz size xml yapıp gönderiyim.
Teşekkür Edenler:
ben kendim için yapmıştım  onur usta çalışıyor kodide. sizde ekliyebilirsiniz.
indirdiğinize göre siliyim dosyayı.
Teşekkür Edenler: /onur
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
sağolasın netes bu linkleri mkvod oynatıyor mu?benim bildiğim oynatmıyordu gönderdiğin şekilde ekledim ama mkvod android sürümünde açılmadı malesef.

EDİT : kodiyi şimdi gördüm Smile bizim için önemli olan MKVOD da çalışması.ben zaten geçen sene izledim bu diziyi, musyon74 ün verdiği siteden, hatta portalada ekledim o zamanlar 6.sezon bölümlerini ama tabiki silindiler. bu nettu linklerinide açılmıyor diye eklemiyorum zaten,portala.
Teşekkür Edenler: NeTeS
ht.tps://hqq.tv/player/hash.php?hash=237228265256266240208278276266233242 orjinalı böyle ama ben kodi'ye attım
bu şekilde çalışmadı. diğer şekle çevirince çalıştı. sizde parse nasıl yazılmışsa ona göre o yöntemi uygularsınız.
bu kısmı (ht.tp://hqq.watch/player/embed_player.php?vid=) değişdirirsiniz.
Teşekkür Edenler:
sıkıntı da  zaten o, bu linklere parser yazılamıyor MKVOD uygulamasında doğal olarakda nasıl eklersen ekle MKVOD uygulamasında çalışmıyor. mkvod ustaya mesaj attım belki linklerde bir değişiklik olduysa parseri ekler bizde portala ekleriz linkleri böylelikle seyredilir.ama şuan için bu linkler mkvod uygulamasında çalışmamaktadır.

EKLEME : MKVOD usta bu linklerin parserinin yazılamadığını söyledi malesef.yani nettu linkleri MKVOD uygulamasında çalışmayacaktır.
Teşekkür Edenler: NeTeS , /ismailglr , #Okifioktay , #mkVOD
BİLGİLENDİRME : arkadaşlar ücretsiz host yine arıza çıkartmış. portalda bulunan youtube-dailymation v.s. listeler çalışmamaktadır.İNŞALLAH sunucu eskisi gibi bir kaç gün içerisinde insafa gelirde yeniden çalışmaya başlar bölümler Smile

NOT : server tekrar çalışmaktadır.....
la-casa-de-papel-tum-bolumler-izle.jpg

yeni dizi buldum Smile  ilk 3 bölüm hoşuma gitti modül modül gezmek istemeyenler için  DİZİ VE EĞLENCE KUŞAĞI / Güncel Diziler Bölümüne Eklenmiştir.İyi Seyirler.

EDİT :İzledim diziyi ve beğendim,benim gibi bilim kurgu,süper kahraman dizilerini sevmeyenlere tavsiye ederim.
Teşekkür Edenler: muce , Tokluca , #mkVOD , #sorgumurat , abbaas , /mngma44 , #Okifioktay , acemi iste

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi