Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.14/5 - 7 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
seyirTURK Hakkında !!!! (Başka konu açmayınız.açılan konular silinecektir.)
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
lg tv kullanıyorum usta 5 yıldır lg kalitesini başka hiç bir tv de bulamam Smile tanıdıgım herkese de lg tv tavsiye ettim ve lg tv aldılar yine tv alırsam 1-2 yıla kadar tekrardan lg tv almayı düşünüyorum ultra hd 4k oled büyük ekran Smile
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Ustaya hep birlikte bir adet samsung smart alıp hediye edelim,belki o zaman yapar.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler:
Samsung smart tv alsada uygulama yapması çok zor. yeni serilere hariçten yüklemeye izin vermiyor. Samsung Apps içindekileri ücret
karşılığında yüklüyor. Android tv en idali bence herşeyi yüklersin.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
Merhaba dostlar

Samsung için aslında NstreamLmod ile olur gibi ama ustaların bi el atması lazım..

Smile
Teşekkür Edenler:
Samsung için hiç mi ümit yok
Teşekkür Edenler:
samsung a bir el atın ustalar.Seyirtürk biteli çok oldu.
Teşekkür Edenler:
seyirtürk bitti bitmesine fakat yerine alabilecek bir uygulama yok
aslında NstreamLmod yada benzeri uygulamalara portların linklerini local xml e eklediğimiz gibi ekleyerek kullanabiliriz fakat portal linklerini ne ulaşamadığım için deneme şansım olmadı ulaşa bildiğim linkler kodlanmış kodlu hali ile eklediğimde sonuç yok
ustalar bu konuda kullanabileceğimiz portal link verirse portalı kulanırız diye düşünüyorum
Teşekkür Edenler:
Size kimse,uzun zamanlar uğraşarak yaptığı portal bilgilerini veremez,Ancak burada Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. portal yapımı ile alakalı konular mevcuttur.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: /onur

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Samsung Smart Tv - J, JU, JS serilerine seyirTURK yükleme adımları sansar 9 17,573 31-05-2016, Saat: 21:17
Son Yorum: onur

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: /cagatay84, 2 Ziyaretçi