Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.01/5 - 124 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tanışma Bölümü
hocam formunuzu yeni buldum. hayırlı olsun
Teşekkür Edenler: #mkvod , #Yarbay , #Okifioktay , mngma44 , #sorgumurat
Hocam forma bügün üye oldum daha evvel diğer formdaydım oranın kapandığını vede herşeyin buradan devam edeceğini tahmin ettim
doğrumudur,yeni form tüm kullanıcılara ve emeği geçen herkese hayırlı olsun form kurucularına sonsuz teşekkürler...
Teşekkür Edenler: #mkvod , #Yarbay , #Okifioktay , mngma44 , #OKAN PORTAL , #sorgumurat
Yeni forumumuz buradan daim olarak inşaallah devam edecektir.Üyelerimiz desteklediği sürece buradayız.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
selamlar ben izmirden reis 3 ayı aşkın süredir bu forumdayım tüm emeği geçen ustalara tsk ederim tv keyfi sizlerin emekleri sayesinde yasamaya basladık yeni forumda herkese hayırlı olsun...
Teşekkür Edenler: #mkvod , #Yarbay , #sorgumurat , #Okifioktay
Arkadaşlar ben abbaas sonra site üyelikleri gitmişti abbaas16 şimdi ise yine abbaas Smile yolcudur abbas bağlasan durmaz..Bursa Karacabeyden sizleri takip etmekteyim 3 seneye yakındır.Emeğinize büyük saygı duyuyor ve benim gibi emekli bir abinizi büyük fedakarlıklar yapmaktasınız.SmileSizlere ne kadar teşkkür etsek azdır.Sonsuz teşekürler.......Saolun var olun.....Ha birde Hakkınızı Helal Edin......
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #Yarbay , #Okifioktay , #mkvod
Abbas kardeşim seni aramızda görmekten memnun olduk.Hoş geldin sefa getirdin.
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: abbaas , #Yarbay , #sorgumurat , #mkvod
herkese selamlar yeni board hayirli olsun
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #mkvod , #Yarbay
Berlinli aramıza hoşgeldiniz.
Teşekkür Edenler: #mkvod , #Yarbay , #sorgumurat
Thumbs Up 
f0a1b4ee8curn-gif-20-20-cc-dri-wofyg6bykea1fx93ib2.gifHerkese selamlar, 
MKVOD-MKIPTV-MKTUBE gerçekten harika bir forum. Emeği geçenlere çok teşekkürler. Bende elimden geldiğince IPTV link paylaşımı yapmaya çalışacağım forumda: Antalya City Iptv Link Paylaşımı
Merhaba,

Aranıza yeni katıldım, emeği geçen herkese teşekkür ederim...

Hızlı Menü: