Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.14/5 - 36 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duyurular ve istekler
(21-09-2019, Saat: 23:53)xsaiver88 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba 
Guclu portal fembed filmler acilmiyor ne yapmaliyim?

fembed.net lg Netcast tvlerde açılmamaktadır.
fembed.com engellenmiş
Webos da durum nedir bilmiyorum.
Androidde fembed linkleri çalışmaktadır.
Teşekkür Edenler: acemi iste , /*GuCLu , kaptancort
Webosda bir sorun yok fembed linkleri sorunsuz calisiyor.
Teşekkür Edenler: #mkvod , /*GuCLu , kaptancort
Dizi bölümü ddizi modülü düzeltildi. Film bölümü, filmizlesene modülü düzeltildi.
GuCLu PortaL Youtube sayfamıza abone olunuz.  Tıkla >>  GUCLU PORTAL YOUTUBE SAYFASI <<
Teşekkür Edenler: #mkvod , /onur , #Okifioktay , muce , #sorgumurat , acemi iste , abbaas , kaptancort
Koreanturk Modüle el atıp düzeltebilirseniz çok memnun olacağız. Teşekkürler. kolay gelsin.
Teşekkür Edenler:
(24-09-2019, Saat: 11:25)gamekrali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Koreanturk Modüle el atıp düzeltebilirseniz çok memnun olacağız. Teşekkürler. kolay gelsin.

Düzeltildi.
GuCLu PortaL Youtube sayfamıza abone olunuz.  Tıkla >>  GUCLU PORTAL YOUTUBE SAYFASI <<
Teşekkür Edenler: #mkvod , #sorgumurat , abbaas , gamekrali , /onur
fembed net fembed com sitelerinden film kodlarını nasıl alırız yardımcı olabilir misiniz veya konu varsa yazar mısınız.
Teşekkür Edenler:
ben google choreme da linkin üstüne gelip  mause ile sağ tık yapıyorum çıkan seçeneklerden ''Çerçeve kaynağını görüntüle'' seçiyorum yeni açılan pencere içerisinde link direk açılıyor.
bazı sitelerde yine mause sağ tıklayıp ''sayfa kaynağı görüntüle'' yapıp ''<p><iframe width='' sayfa kaynağındaki bu satırıla başlayan tagın içerisinde linki bulabilirsin.
yada fembed alternatifi açıkken site üzerinde önce F12 tuşuna daha sonra F5 tuşuna basıp ağ akışkanlar içerisinde fembed linkini arayabilirsin.İlk anlattığım seçenek en kolayı sanırım Smile

Bazı siteler fembed linklerini kendi sitesinin alan adı olarak veriyor  örnek https://player1080.cf/v/xxxxxxxxx bu durumlarda bu linkin alan adını https://www.fembed.net/v/ olarak değiştirmelisiniz yani  bu şekilde https://www.fembed.net/v/xxxxxxxxx
Teşekkür Edenler: htopdas , #Okifioktay , #mkvod , Baki07 , #sorgumurat , /CLUBX , /*GuCLu
Yabancı Dizi bölümündeki Diziay modülü baştan sona yenilendi.
Teşekkür Edenler: /onur , #mkvod , #sorgumurat , kaptancort , teknik80 , ihsan1983 , muce , nilkuş
Okifi portala çok sayıda müzik klipleri eklenmiştir,keyifli seyirler.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: #mkvod , muce , /*GuCLu , #sorgumurat , /onur , acemi iste
güçlü ustam  , yerli dizi  cafe bölümünde kanal d dizileri mkvod 9 da açmaya çalışıyorum yükleniyor yazıyor dönüyor açılmıyor stream link tv lg netcats .
cep telefonumda denedim mkvod android de açılıyor sadece

jetfilm izle ve diziay sitelerinde 'de stream linkler açılmıyor lg netcats den dolayı mı sorun yaşıyoruz güçlü ustam
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü: