Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.14/5 - 36 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duyurular ve istekler
Yerli Dizi Kutusu Trt1 modülü ve Film Kutusu Jetfilmizle modülleri düzeltildi. (Jetfilmizle modülü embedleri düzeltilecek.)
GuCLu PortaL Youtube sayfamıza abone olunuz.  Tıkla >>  GUCLU PORTAL YOUTUBE SAYFASI <<
Embed bir gün bulaşacağız, bu böyle yarım kalmayacak. Big Grin
Teşekkür Edenler: abbaas
3 Aylık uğraşının sonunda Nostalji Portal içerisinde bulunan En İyi Filmler ve Efsane Seri Filmler bölümleri afişleriye birlikte baştan sona yenilenmiştir.Gözümden kaçan yada hiç çalışan alternatifi olmayan filmleri özelden bana iletirseniz kontrol ederim.Ayrıca en iyi filmler bölümünde bu filmde olmalı dediğiniz bir film varsa onuda özelden gönderin bakalım.

NOT:Fembed alternatifleri Netcast tv lerde çalışmaz.(Benim kullandığım Webos 3.5 tv ve android uygulamasında çalışıyor bu linkler)
Fileru linklerinin ise Netcastlarda çalıştığını söylemişti Mkvod usta. (Benim kullandığım Webos 3.5 tv ve android uygulamasında çalışıyor bu linkler)
Closeload linklerini bilerek silmedim şuan site korumalı bu linkler o yüzden çalışmıyor. ara sıra site korumayı kaldırınca çalışıyor ileride belki komple site koruması kalkarsa bu linkler çalışır.
Portallara ulaşmak için mesaj sınırı vs. mi var? Portal konularına ulaşamıyorum.
Teşekkür Edenler:
Bu konuya yazın diğer portal konuları kapatıldı. Zaten iki üç kişi haricinde siteye ugrayan, portal yapan ve güncelleyen de kalmadı herkes hazır yiyor, başkası yapsın bizde kullanalım kafasıyla bu kadar oluyor ancak.
GuCLu PortaL ,

Yerli Dizi Kutusu ; Dizikolik, Canlıdizihd, Kanal7 modüllerindeki hatalar düzeltildi.
Ip Tv Kutusu ; Kanal D modülü düzeltildi.
GuCLu PortaL Youtube sayfamıza abone olunuz.  Tıkla >>  GUCLU PORTAL YOUTUBE SAYFASI <<
Teşekkür Edenler: Baki07 , #mkvod , abbaas , /onur , #Okifioktay , muce , kaptancort
GuCLu PortaL,

Film Kutusu, Hdfilmcehennemi modülü düzeltildi.

Dizi Kutusu, Trdiziizle modülü düzeltildi.
GuCLu PortaL,

Yerli Dizi bölümündeki Kanal D modülü ve Kanald Program ve Yarışma modülü düzeltildi.
Teşekkür Edenler: #mkvod , /onur , kamil , muce , kaptancort , abbaas
GuCLu PortaL,

Yabancı Dizi Bölümü Dizibox modül yeniden aktif.

Film ve Yabancı Dizi bölümüne yeni karışık vod modülü eklenmiştir.
GuCLu PortaL,

Yabancı Dizi Bölümü Diziyo modül yeniden aktif.
Teşekkür Edenler: #mkvod , /onur , nilkuş , acemi iste , muce , alparslan , #sorgumurat

Hızlı Menü: