Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.14/5 - 36 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duyurular ve istekler
mkvod ustam mrb, LG LA SERİSİ NETCAST TV imde güçlü portal film cafelerde hangi filmi açarsam tanımlanamayan hata mesajı veriyor.artık netcastlerin ömrü bitti mi.sizin uygulamanız player mi,dışarıdan tvye player yükleme durumu olabilirmi? teşekkür ederim
Teşekkür Edenler:
(16-03-2020, Saat: 17:11)molecula Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mkvod ustam mrb, LG LA SERİSİ NETCAST TV imde güçlü portal film cafelerde hangi filmi açarsam tanımlanamayan hata mesajı veriyor.artık netcastlerin ömrü bitti mi.sizin uygulamanız player mi,dışarıdan tvye player yükleme durumu olabilirmi? teşekkür ederim

An itibari ile denedim,tAnımlanamayan hata vermedi ancak,çogunluk çalışmıyor.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler:
(16-03-2020, Saat: 17:11)molecula Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mkvod ustam mrb, LG LA SERİSİ NETCAST TV imde güçlü portal film cafelerde hangi filmi açarsam tanımlanamayan hata mesajı veriyor.artık netcastlerin ömrü bitti mi.sizin uygulamanız player mi,dışarıdan tvye player yükleme durumu olabilirmi? teşekkür ederim

Mkvod ve benzeri uygulamalar tvlerin player larini kullanmaktadır .
Tvlere disardan herhangi bir uygulama kurulamamaktadir.
Ureticiler buna izin vermiyor.
Ureticiler bilincli eskitme yaparak eski cihazlara olan desteklerini kesmekte ve bazi ozellikleri kapatabilmektedir.
En saglami bir android box alip kullanmak.
Bu sayede bir uygulamaya bagli kalmadan istediginiz uygulamayi kurarak kullanabilirsiniz.

Tvler ureticilerin izin verdigi kadar kullanailabilmektedir.
cevabınız için çok teşekkürler
Teşekkür Edenler:
Sa onur arkadaşım vip portalda olan nostalji portala giriş yaptığımda dosya bulunamadı uyarısı alıyorum bu sorun genel mi yoksa sadece bende mi acaba. Şimdiden teşekkür ederim saygılarımla
Teşekkür Edenler:
GuCLu PortaL,

Dizi Bölümü, Dizikolik modülü düzeltildi.

Iptv Bölümü, Coronavirus Canlı Yayın eklendi.
GuCLu PortaL Youtube sayfamıza abone olunuz.  Tıkla >>  GUCLU PORTAL YOUTUBE SAYFASI <<
Teşekkür Edenler: /NeTeS , muce , #mkvod , #sorgumurat , kaptancort , abbaas , /onur , ihsan1983
Nostalji Portal yeniden aktif.abbaas bir tek sen bakıyorsun sanırım portala o yüzden sana iyi seyirler Smile
Teşekkür Edenler: ihsan1983 , /*GuCLu , /NeTeS , abbaas , alparslan , m_cmlc , nilkuş
Bağış yapın diye yazı çıkıyor nereye ne kadar yatiracam
Teşekkür Edenler:
(19-03-2020, Saat: 21:57)alemkes Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bağış yapın diye yazı çıkıyor nereye ne kadar yatiracam

mkiptv@gmail.com a yazın lütfen
Teşekkür Edenler:
(19-03-2020, Saat: 20:55)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nostalji Portal yeniden aktif.abbaas bir tek sen bakıyorsun sanırım portala o yüzden sana iyi seyirler  Smile

Şimdi ne diyeyim bütün portallarda emek var ayrım yapmadan hepsi güzel ama sizin portal başka bir alem geliyor bana tam kafamdakileri orada buluyorum her şey için çok teşekkür ederim saygılarımla Emeğe sonsuz saygı.. ????
Teşekkür Edenler: /onur , #Okifioktay

Hızlı Menü: