Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.14/5 - 36 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duyurular ve istekler
merhaba,

youtube western kuşağı eklenmiştir. bazılarını küçüklüğümde seyretmiştim. eski filmlerin tadı ayrı oluyor.
Teşekkür Edenler: /NeTeS , #mkvod , /onur , /*GuCLu , kamil
youtube eklemelerine devam.

"Edi'nin Sayılı Dakikaları" isimli kanala ait birkaç video eklenmiştir. yenilenen videoları var ve fırsat buldukça ekleyeceğim. daha önce de youtube paylaşımları yapıyordum özellikle hobi videoları. bu kanal benim hoşuma gittiği için ekledim.
Teşekkür Edenler: /NeTeS , #mkvod , /onur , Jumper3506 , abbaas , /*GuCLu , kamil
GuCLu PortaL, Film Bölümü, Hdfilmcehennemi modülü düzeltildi.
GuCLu PortaL Youtube sayfamıza abone olunuz.  Tıkla >>  GUCLU PORTAL YOUTUBE SAYFASI <<
Teşekkür Edenler: kamil , muce , Jumper3506 , #sorgumurat , /onur , #Okifioktay , abbaas
Güçlü usta, 
DDizi 2 gündür açılmıyor sadece LG de mi böyle acaba. Şimdiden emeklerine sağlık ❤️
Teşekkür Edenler: /*GuCLu
(04-02-2021, Saat: 21:52)oksimir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güçlü usta, 
DDizi 2 gündür açılmıyor sadece LG de mi böyle acaba. Şimdiden emeklerine sağlık ❤️

Engelleme için proxy kullanıyordum, kullandığım proxy kapanmış, yenisini ekledim. Şuan çalışıyor.
GuCLu PortaL Youtube sayfamıza abone olunuz.  Tıkla >>  GUCLU PORTAL YOUTUBE SAYFASI <<
Teşekkür Edenler: #mkvod , /onur , #Okifioktay , oksimir , muce , abbaas , #sorgumurat
GuCLu PortaL, Film Bölümüne test olarak farklı yerel listeler eklendi. İnş. uzun soluklu olur.
Teşekkür Edenler: muce , Jumper3506 , #sorgumurat , #mkvod , /onur , #Okifioktay , kamil , /ismailglr
GuCLu PortaL, İptv bölümü, canlitvlive modülü düzeltildi.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , kamil , muce , #mkvod , #sorgumurat , Jumper3506 , /ismailglr
GuCLu PortaL, Yerli Dizi bölümü, Atv modülü düzeltildi.

GuCLu PortaL, Film Bölümü, Filmizlevip sonraki sayfa hatası düzeltildi.
Teşekkür Edenler: #mkvod , #Okifioktay , /onur , /NeTeS , Jumper3506 , muce , #sorgumurat , /ismailglr
Okifi Müzik portal içerisinde,Şömine ve Deniz ekran koruyucular bölümüne,içerisindekiler tamamen bana ait,kendi dizaynım olan kış günlerinde dinlenebilecek 136 dakikalık şarkılı,türkülü şömine ateşi eklenmiştir.
Keyifli izlemeler...
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: #mkvod , /onur , /*GuCLu , Jumper3506 , muce , #sorgumurat , /NeTeS , m_cmlc
fullhdfilmizlesene .com sitesini eklemeniz mümkün müdür acaba? Şimdiden teşekkür ederim kolay gelsin
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü: