Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.97/5 - 59 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD8 ANDROID TV / BOX / FireTV SÜRÜMÜ / MOBILE
(09-05-2021, Saat: 18:50)suskun26 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben telefonda favoriler kısmını bir türlü açamıyorum.Favori kısmına dosya ekliyorum ama içine girmiyor.Telefon markası GM5 d

Android de favori ekleme yoktur.
Listeden kaldrılmıştır
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
Şuan bir sorun varmı, birkaç cihazda denedim programı açtıktan sonra filmler, diziler vs. hangisine girersek girelim boş ekran geliyor ve kitleniyor yazılım?
Teşekkür Edenler:
(10-05-2021, Saat: 18:50)harami Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şuan bir sorun varmı, birkaç cihazda denedim programı açtıktan sonra filmler, diziler vs. hangisine girersek girelim boş ekran geliyor ve kitleniyor yazılım?

Sistemde bir sorun var Mkvod usta çözmeye çalışıyor. Her hangibir ayarla oynamadan bekleyin sadece. Açılmassa arada uygulamayı yeniden başlatın.
GuCLu PortaL Youtube sayfamıza abone olunuz.  Tıkla >>  GUCLU PORTAL YOUTUBE SAYFASI <<
Teşekkür Edenler: harami , #mkvod , #Okifioktay , humanist , muce , #sorgumurat
ELLERINE SAKLIK HARIKA CALISMALAR
Teşekkür Edenler:
lg smart webos tvde uygulamada portallar görülmüyor. gözümden kaçan birşeymi var acaba? yoksa kaldırıldımı .
Teşekkür Edenler:
(12-05-2021, Saat: 16:29)serkan01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: lg smart webos tvde uygulamada portallar görülmüyor. gözümden kaçan birşeymi var acaba? yoksa kaldırıldımı .

Evet gozunuzden kaçan çok şey var.
Bu konu mkvod andorid konusu.
Lg mkvod konusunu okuyun.
Teşekkür Edenler: abbaas , #Okifioktay
Dizilla arama süper oldu. Sizden rica etsem birde dizigxxxxx sitesini ekleyebilirmisiniz. Çok stabil çalışıyor
Teşekkür Edenler:
(13-05-2021, Saat: 18:16)Jumper3506 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dizilla arama süper oldu. Sizden rica etsem birde dizigxxxxx sitesini ekleyebilirmisiniz. Çok stabil çalışıyor

Kontrol ettim eklenebilir görünüyor.
Müsait bir zamanda eklemeye çalışırım.
Teşekkür Edenler: Jumper3506 , humanist , m_cmlc
Çok iyi olur. Şimdiden teşekkürler
Teşekkür Edenler:
Merhaba usta benimde ricam olacak eger mumkunse tabi film bolumune set film sitesini ekleyebilir misin?
Teşekkür Edenler: #mkvod

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD Android Sürümlerinde Lokal Kullanımı onur 3 8,811 07-12-2022, Saat: 23:22
Son Yorum: onur

Hızlı Menü: