Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 40 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKIPTV NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD)
yalnız bu MKİPTV oldukça iyi olmuş,arkadaş sayesinde açtım tefarruatlı birşey, ip tv kullansam baya bir uğraştırırdım seni usta Smile
Teşekkür Edenler: #mkvod
Favori liste harikaymis ya ben boyle birsey gormedim cunku bende 2 server var 2 serverin onemli kanallarini birlestirip tek favori altinda toplayabiliyoruz muthis birsey birde ilerde izledigimiz yayini 1920x1080 gibi cozunurlugunu gosterrn guncelleme geldimi tadindan yenmez harikasiniz elinize kolunuza emeginize saglik
Teşekkür Edenler: #mkvod , abbaas , yavuz demirbaş
MKIPTV v4.1.30 sürümüne yükseltilmiştir.

-Player ekranında buffer değeri tekrar aktif edilmiştir.
(Buradaki değeri internet bağlantı hızınız değildir. Bu değer, tv nizin linkin bulunduğu sunucudan aldığı anlık veri miktarıdır.)
- Oynatılan linkin codec ve çözünürlük bilgisi eklenmiştir.(Sadece vip kullanıcılar için aktifdir.)
Her link için bu değerler görünmeyebilir.

Not: Diğer istekler için sonra bakılacaktır.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , Tekind@r
Bende 2 farkli server var birinde cozunurluk degeri gosteriliyor birinde gosterilmiyor ilerleyen guncellemelerde buda aşilir elinize saglik harika isler cikartiyorsunuz buffer degerini biraz gogleden arastirdim bir yandan vrri alirken bir yandan veri bosaltiyormus mantigi anladim biraZ bende yesil cubuklar 1 yada 2 yaniyor en fazla 3 cubuk yesil oluyor degerde 1.50 ile 1.90 arasi butun cubuklar yesil olursami daha iyi yoksa tek cubuk yesil mi yansa daha iyi cozemedim
Teşekkür Edenler:
(11-11-2019, Saat: 23:38)clubberfree Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende 2 farkli server var birinde cozunurluk degeri gosteriliyor birinde gosterilmiyor ilerleyen guncellemelerde buda aşilir elinize saglik harika isler cikartiyorsunuz buffer degerini biraz gogleden arastirdim bir yandan vrri alirken bir yandan veri bosaltiyormus mantigi anladim biraZ bende yesil cubuklar 1 yada 2 yaniyor en fazla 3 cubuk yesil oluyor degerde 1.50 ile 1.90 arasi butun cubuklar yesil olursami daha iyi yoksa tek cubuk yesil mi yansa daha iyi cozemedim

Tüm çubukların yeşil olması daha iyidir.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: clubberfree
Mesela bazi filmlerde altyazi eklenebiliyormus fil acikken kumandanin kirmizi tusuna basin diyor iptvserveri satan yerler x bir program icin mkiptv de boyle bir ozellik varmidir
Teşekkür Edenler:
(17-11-2019, Saat: 01:51)clubberfree Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mesela bazi filmlerde altyazi eklenebiliyormus fil acikken kumandanin kirmizi tusuna basin diyor iptvserveri satan yerler x bir program icin mkiptv de boyle bir ozellik varmidir

Mkiptv de kullanilan api icin Lg altyazi secme ozelligini kaldirmistir.
Bundan dolayi mkiptv de internal altyazi secme ozelligi yoktur.
Teşekkür Edenler: clubberfree , #Okifioktay , #sorgumurat , acemi iste
Mkiptv de liste icinde arama motoru varmidir ben bulamadim yoksa ilerde eklenecekmidir
Teşekkür Edenler:
(23-11-2019, Saat: 02:54)clubberfree Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mkiptv de liste icinde arama motoru varmidir ben bulamadim yoksa ilerde eklenecekmidir

Ikinci ekranda mavi tusa basin.
Acilan menude aktif listede arama vardir.
Merhaba MKİPTV ye 4 üncü xdream codec eklenebilirmi.
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) mkvod 325 378,223 14-06-2019, Saat: 13:26
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: