Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 40 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKIPTV NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD)
MKIPTV v4.1.63 sürümüne yükseltilmiştir.

-Xtream v2_api için tüm linklerde arama özellilği eklenmiştir.
(13-02-2020, Saat: 11:47)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MKIPTV v4.1.63 sürümüne yükseltilmiştir.

Herkese mkiptv yi tavsoye ediyorum yerli oldugundan turk yapimi oldugundan turkler kazansin istiyorum ama samsung tizen lerde yokmus mkipt baska modellerdede yokmus vsva markalari hatirlamiyorum ordaki kullanicilar toplu mail atmak istedi size bende dedim gerek yok konuyu ben foruma yazarim 
Kisacasi usb ile yukleme yapilabilen mkiptv istiyorlar bende sorarim mumkunse yaparlar dedim ama boyle birsey mumkunmu ben anlamam  benide bilgilendirirseniz sevinirim
Teşekkür Edenler:
(23-02-2020, Saat: 17:41)clubberfree Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13-02-2020, Saat: 11:47)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MKIPTV v4.1.63 sürümüne yükseltilmiştir.

Herkese mkiptv yi tavsoye ediyorum yerli oldugundan turk yapimi oldugundan turkler kazansin istiyorum ama samsung tizen lerde yokmus mkipt baska modellerdede yokmus vsva markalari hatirlamiyorum ordaki kullanicilar toplu mail atmak istedi size bende dedim gerek yok konuyu ben foruma yazarim 
Kisacasi usb ile yukleme yapilabilen mkiptv istiyorlar bende sorarim mumkunse yaparlar dedim ama boyle birsey mumkunmu ben anlamam  benide bilgilendirirseniz sevinirim

Samsung için test sürmleri mevcuttur -- http://www.mkvod.info/mkvod/forumdisplay.php?fid=87
Vewd için test sürümü mevcuttur. --- http://www.mkvod.info/mkvod/forumdisplay.php?fid=90
Doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum. Benim tv LG 42lm640s modeli. Mkvod da 9.5.79 yazıyor alt sağda. Ben özellikle Türk dizileri için giriyorum ama şu anda hangi yerden açsam (güçlü Cafe) player gösteriyor sonra 4 saniye sonra donuyor. Bağışımı yapmış sonra bir süre bakamamıştım. Benim izlemek için neler yapmam lazım. Nerede hata var? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.
Teşekkür Edenler:
(24-02-2020, Saat: 22:44)dekonline Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum. Benim tv LG 42lm640s modeli. Mkvod da 9.5.79 yazıyor alt sağda. Ben özellikle Türk dizileri için giriyorum ama şu anda hangi yerden açsam (güçlü Cafe) player gösteriyor sonra 4 saniye sonra donuyor. Bağışımı yapmış sonra bir süre bakamamıştım. Benim izlemek için neler yapmam lazım. Nerede hata var? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.

http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=435 e yazın lütfen.
Teşekkür Edenler: kaptancort , acemi iste
Üstad mkiptv full sürüm olmasına rağmen farklı bir internet örneğin cep internetinden giriş yapınca trial e dönüşüyor. Mac adresi mi değişiyor nedendir? Sonuçta cihaz onaylanıyor faeklı bir internet operatörüne bağlanmak neden trial olmasına neden olsun?
Teşekkür Edenler:
(07-03-2020, Saat: 12:42)cimit Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad mkiptv full sürüm olmasına rağmen farklı bir internet örneğin cep internetinden giriş yapınca trial e dönüşüyor. Mac adresi mi değişiyor nedendir? Sonuçta cihaz onaylanıyor faeklı bir internet operatörüne bağlanmak neden trial olmasına neden olsun?

Tvlerde 2 adet bağlantı şekli vardır kablolu ve kablosuz.
İkisinde mac adresi farklıdır. Eğer daha önce 1 mac adresinizi gönderdiyseniz sorunu düzeltmek için mkiptv@gmail.com a mac adresinizi yazarak sorunu bildirin lütfen.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , acemi iste
sayın yönetici lg tv deki mkiptv uygulamasına playst 1 m3u dosyakısmına kendi dosyamı ekledim bunu tekrar silmek (kaldırmak ) istiyorum hangi adımları yapmam gerekir teşekkür ederim
Teşekkür Edenler:
(11-03-2020, Saat: 18:29)kayserli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sayın yönetici lg tv deki mkiptv  uygulamasına   playst 1     m3u dosyakısmına kendi  dosyamı ekledim bunu tekrar silmek (kaldırmak ) istiyorum hangi adımları yapmam gerekir teşekkür ederim

Mkiptv 2. ekranda mavi butona basin ve acilan menude 1. Sirada araclar ve delete playlist i secin.
Acilan listede silmek istediginiz playlist tiklayin.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , abbaas , kayserli , acemi iste
(11-03-2020, Saat: 18:31)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(11-03-2020, Saat: 18:29)kayserli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sayın yönetici lg tv deki mkiptv  uygulamasına   playst 1     m3u dosyakısmına kendi  dosyamı ekledim bunu tekrar silmek (kaldırmak ) istiyorum hangi adımları yapmam gerekir teşekkür ederim

Mkiptv 2. ekranda mavi butona basin ve acilan menude 1. Sirada araclar ve delete playlist i secin.
Acilan listede silmek istediginiz playlist tiklayin.

cevap için teşekkür ederim
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) mkvod 325 378,233 14-06-2019, Saat: 13:26
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: