Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.03/5 - 89 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD)
(13-01-2018, Saat: 18:55)Okifioktay Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13-01-2018, Saat: 18:03)muharrem-cetin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tamam aynen öyle yaptım ama olmuyor.Eski listemi nasıl silerim?

Yeni bir liste yüklerseniz,eskisi silinir,yenisi yüklenir.

Bağış yapmıştım önceden,link ücretli olduğu için mi  yüklenmiyor acaba?
Teşekkür Edenler:
(13-01-2018, Saat: 20:04)muharrem-cetin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13-01-2018, Saat: 18:55)Okifioktay Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13-01-2018, Saat: 18:03)muharrem-cetin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tamam aynen öyle yaptım ama olmuyor.Eski listemi nasıl silerim?

Yeni bir liste yüklerseniz,eskisi silinir,yenisi yüklenir.

Bağış yapmıştım önceden,link ücretli olduğu için mi  yüklenmiyor acaba?

Yazdığım sekilde yapiyorsaniz sorun cikmaz.
Sorun cikiyorsa bir seyi yanlis yapiyorsunuz demektir.
Mac adresinizi mkiptv@gmail.com a gonderin kontrol edeyim.
Mkvod ile mkiptv yi karıştırmayin.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , /onur , /NeTeS , #sorgumurat
lg akıllı kumandanın orta tuşuna (scroll) basıldığında ekranda kanal listesini görsek ve üzerine tıklayıp listedeki bir kanala geçebilme özelliği eklenebilir mi acaba?
Teşekkür Edenler:
(19-01-2018, Saat: 20:57)yakamoz01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: lg akıllı kumandanın orta tuşuna (scroll) basıldığında ekranda kanal listesini görsek ve üzerine tıklayıp listedeki bir kanala geçebilme özelliği eklenebilir mi acaba?

Kirmizi tusu kullanabilirsiniz.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #Okifioktay , yakamoz01
(20-01-2018, Saat: 01:42)mkVOD Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19-01-2018, Saat: 20:57)yakamoz01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: lg akıllı kumandanın orta tuşuna (scroll) basıldığında ekranda kanal listesini görsek ve üzerine tıklayıp listedeki bir kanala geçebilme özelliği eklenebilir mi acaba?

hocam benim akıllı kumanda da kırmızı tuş yok. 
lgmagicremote2013-1l.jpg
Teşekkür Edenler:
(20-01-2018, Saat: 18:09)yakamoz01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(20-01-2018, Saat: 01:42)mkVOD Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

hocam benim akıllı kumanda da kırmızı tuş yok. 
lgmagicremote2013-1l.jpg

Bazi modellerde yokmus demekki.
Player ekraninda orta tusa bastiktan sonra LIST i tiklarsaniz son liste gorunecektir.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , yakamoz01 , #OKAN PORTAL
0 type="stream" channelId="-1" tvg-name= yükleme yaptım fakat kanal isimlerinin başında bu şekilde yazılarda var. .sadece kanal isminin çıkması için nerede yanlışlık yapıyorum?
Teşekkür Edenler:
(21-01-2018, Saat: 12:47)hunterxt41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 0 type="stream" channelId="-1" tvg-name=   yükleme yaptım fakat kanal isimlerinin başında bu şekilde yazılarda var. .sadece kanal isminin çıkması için nerede yanlışlık yapıyorum?

m3u dosyanızı kendiniz düzenlemeniz gerekiyor.

#EXTINF:-1,TRT1 HD
http://trtcanlitvknal/master.ts
#EXTINF:-1,Star
http://trtcanlitvknal/master.m3u8 .... gibi.

Daha sonra mkconverter ile xml yapıp tv nize göndermeniz gerekir.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler:
i have lg la6200 smart tv after i use 3days my app not working now ,please give working updated app
Teşekkür Edenler:
(22-01-2018, Saat: 16:25)bhagesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı: i have lg la6200 smart tv after i use 3days my app not working now ,please give working updated app

Please contact mkiptv@gmail.com
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKIPTV NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) mkvod 490 489,401 12-11-2023, Saat: 15:33
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: