Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.03/5 - 266 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lg Smart tv soru cevap bölümü
(10-05-2017, Saat: 11:39)akro72 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10-05-2017, Saat: 01:31)kamil Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10-05-2017, Saat: 01:18)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10-05-2017, Saat: 01:09)kamil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: selam arkadaslar
benim LG tvde Smart world kimi zaman gorunmuyor kisacasi program indiremiyorum
ikinci kez oluyor bu 4 gundurde gorunmuyor guncellemeler son surum
tesekkurler

Login olduğunuzdan emin olun.
Tv açıldıktan sonra bir müddet bekleyin.
Tv nizin internete bağlandıktan sonra önce lg sunucularına ulaşması gerekiyor.
Tv yi açar açmaz denersenzi bu tür sorunlar yaşarsınız.
simdi tekrar baktim yine gorunmuyor
tv saatlerdir acik login oldum yok yine yok
yazilim surumunden supheleniyorum su anki surum 04.62.12 dun guncelleme arattim yeni guncelleme yoktu
daha onceden yanlis hatirlamiyorsam TR deki arkadaslarin guncelleme daha degisikti oyle okumustum

Smart uygulamanızın ülke konumunu diğer olarak değiştirin. Muhtemelen ülke seçeneğinde sıkıntı vardır.
Tesekkurler ülke konumunu degistirmisim.
sorun cozulmustur
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #sorgumurat , akro72
(11-05-2017, Saat: 16:06)sorgumurat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(11-05-2017, Saat: 15:51)scorp69 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: odn film ve dizileri nasıl izlerim lg tv de

tam olarak ne öğrenmek istediğinizi anlayamadım. seyredemediğiniz sorunlu bir odn linki mi var ?

elinizde odn linkleri var ve bunları tv nasıl aktarıp izleyeceğinizi mi soruyorsunuz?

yoksa odn linkleri iyidir ama hangi film ve diziler odn linki ve hangi portalda mı ?

gibi birçok soruya açık bir talebiniz var.

bütün portallarda olan odn ler bende açılmıyor. hepsinde ekran boş kalıyor.
Teşekkür Edenler:
(14-05-2017, Saat: 23:09)scorp69 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(11-05-2017, Saat: 16:06)sorgumurat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(11-05-2017, Saat: 15:51)scorp69 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: odn film ve dizileri nasıl izlerim lg tv de

tam olarak ne öğrenmek istediğinizi anlayamadım. seyredemediğiniz sorunlu bir odn linki mi var ?

elinizde odn linkleri var ve bunları tv nasıl aktarıp izleyeceğinizi mi soruyorsunuz?

yoksa odn linkleri iyidir ama hangi film ve diziler odn linki ve hangi portalda mı ?

gibi birçok soruya açık bir talebiniz var.

bütün portallarda olan odn ler bende açılmıyor. hepsinde ekran boş kalıyor.

Mkvodu acinca ana ekranda kirmizi tusa basin.
Ara ara yaptigim guncellemeleri aktif olmasi kirmizi tus ile reload yapin.
Odn linklerinin acilmasi bazen uzun surmektedir acilana kadar bekleyin.
Acilmiyor dediginiz linkin tam yolunu belirtin.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , /onur , acemi iste , #Okifioktay
Bir kaç tane amerikan kanalı kendi portalıma attım fakat erotik içerikli değil bunları izlemem için bağış yapmam gerekiyormuş. Yardımcı olur musunuz?
Teşekkür Edenler:
http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=68 linkteki mesaji dikkatlice okuyup mesajda verilen mail adresiyle iletisime geciniz.
Teşekkür Edenler: /Serkanice
Youtube, NETCAST işletim sistemli LG SMART TV'lere olan desteğini 30 Haziran 2017'den sonra keseceğini açıkladı. Herhalde uygulama mağazadan çıkartılacak. MKVod bölümünde yer alan Youtube uygulamasına sıkıntı olur mu?
Teşekkür Edenler: /Serkanice
(20-05-2017, Saat: 22:49)akro72 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Youtube, NETCAST işletim sistemli  LG SMART TV'lere  olan desteğini 30 Haziran 2017'den sonra keseceğini açıkladı. Herhalde uygulama mağazadan çıkartılacak. MKVod bölümünde yer alan Youtube uygulamasına sıkıntı olur mu?
Sanmıyorum olacagini ama google drive ve google doc gibi player kontrolu yaparsalar olabilir.
Youtube ucretli uyelikle yayin yapan kanallari aktif etti. Gdoc ve gdrive i da ucretli yapabilir.
Google api yi su an ucretli olarak gelistiricilere satmaya basladi. Kisacasi hersey para ve satis politikalarini buna gore duzenliyorlar.
Teşekkür Edenler: akro72 , /Serkanice , #Okifioktay , #sorgumurat
Forumda kendi sorunum ile ilgili yazi bulamadi. Buraya yazıyorum. 42LA620S smart tvye sahibim. Sorunum ise intrnetten film izlerken internet servis sagliyicisini güncellemem gerektigini söylüyor. Chorome indirip indirmeye calistigimda desyeklenmeyen dosya diyor. Bu yüzden internet sitelerinden film izleyemiyorum.
Teşekkür Edenler:
(27-05-2017, Saat: 13:45)pekerahmt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forumda kendi sorunum ile ilgili yazi bulamadi. Buraya yazıyorum. 42LA620S smart tvye sahibim. Sorunum ise intrnetten film izlerken internet servis sagliyicisini güncellemem gerektigini söylüyor. Chorome indirip indirmeye calistigimda desyeklenmeyen dosya diyor. Bu yüzden internet sitelerinden film izleyemiyorum.

TVlerin tarayıcıları bilgisayar tarayıcıları gibi çalışmaz.
Pc de açtığınız linki tv de açamayabilirsiniz.
Tv nize yeni tarayıcı kuramazsınız.
İzlemek istediğiniz linklerin embed hallerini mkvod a ekleyip izleyebilirsiniz.
Forumda link alma ile ilgili konulara ve videolara bakın. Mkvod tools bölümünde bulabilirsiniz.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , /ismailglr , #Okifioktay
Merhaba,

LM640 model tv için mkiptv yükledim ilk açılışta '' çalma listesi bulunamadı, default liste yüklenecek '' uyarısı verdi. Yaklaşık yarım saat boyunca yükleniyor yazdı ancak bişey olduğu yok : )
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  LG WebOS Smart Tv yardım videoları mkvod 16 31,587 12-03-2019, Saat: 21:55
Son Yorum: Okifioktay

Hızlı Menü: