Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.29/5 - 260 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD9(NETCAST/WEBOS)
AçIlmadı mkvod bu gece. Alışmışız boşta kaldık
Teşekkür Edenler:
Heralde genel bir problem var. Bende de acilmadi. Bilgisi olan varsa lutfen yazsin.
Teşekkür Edenler:
Sunucu aktif hale getirilmiştir.
2 yıldır ilk defa bu tür bir sorunla karşılaştım.
İnşallah benzer bir sorun tekrar yaşamayız.
iyi seyirler.
Tessekurler ustat
Teşekkür Edenler: #mkvod
Merhaba. Mkvod 9 kullanıyordum. TV anakart değişti. Normal olarak yeniden kurdum. MAC adresi ile kaydı telefon ile yaptım. Herşey normal, upload da oldu ama hala "Listeniz" bölümü gelmedi. Neden olabilir?
Teşekkür Edenler:
(22-06-2017, Saat: 17:46)EmreBS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba. Mkvod 9 kullanıyordum. TV anakart değişti. Normal olarak yeniden kurdum. MAC adresi ile kaydı telefon ile yaptım. Herşey normal, upload da oldu ama hala "Listeniz" bölümü gelmedi. Neden olabilir?

1. sayfada anlatıldığı gibi önce mkvod9 u açın ve ayarlara girin orada yazan mac adresini not alın.
1. sayfadaki portall.xml yi indirip ismini mac adresiniz olarak değiştirin ve yükleyin.
Teşekkür Edenler:
(22-06-2017, Saat: 19:15)mkVOD Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22-06-2017, Saat: 17:46)EmreBS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba. Mkvod 9 kullanıyordum. TV anakart değişti. Normal olarak yeniden kurdum. MAC adresi ile kaydı telefon ile yaptım. Herşey normal, upload da oldu ama hala "Listeniz" bölümü gelmedi. Neden olabilir?

1. sayfada anlatıldığı gibi önce mkvod9 u açın ve ayarlara girin orada yazan mac adresini not alın.
1. sayfadaki portall.xml yi indirip ismini mac adresiniz olarak değiştirin ve yükleyin.

Onu diyorum işte. İşlemi bu şekilde yaptım. Ama olmuyor. Telefonla yaptığım için mi acaba?
Teşekkür Edenler:
(22-06-2017, Saat: 22:14)EmreBS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Onu diyorum işte. İşlemi bu şekilde yaptım. Ama olmuyor. Telefonla yaptığım için mi acaba?

Dosyanız doğru görünüyor.
Mkvod ile mkiptv yi karıştırmayın.
DNS değiştirin. Uygulama ana liste görüntüsü 1. sayfada bulunmaktadır.
Bu şekilde ana sayfaya ulşamış olmanız lazım.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
(22-06-2017, Saat: 23:16)mkVOD Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22-06-2017, Saat: 22:14)EmreBS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Dosyanız doğru görünüyor.
Mkvod ile mkiptv yi karıştırmayın.
DNS değiştirin. Uygulama ana liste görüntüsü 1. sayfada bulunmaktadır.
Bu şekilde ana sayfaya ulşamış olmanız lazım.

Uzun zamandır kullanıyorum ama nasıl bu hatayı yaptım anlamadım. Mkiptv indirmişim... Smile
Şimdi oldu, teşekkürler...
Teşekkür Edenler:
mkVOD hocam her şey çok güzel ellerinize sağlık size ve portalda emeği geçen herkese minnettarım ve sizlere duacıyım sizden küçük birşey rica edeceğim uzun zamandır dikkat ediyorum portal tarihi doğru ama saat yanlış saati düzeltebilirmisiniz,teşekkürler iyi bayramlar...
Teşekkür Edenler: #mkvod

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD9 Listenizi Oluşturma ve Yükleme(Create and upload own list mkvod 113 178,286 24-01-2021, Saat: 20:58
Son Yorum: mkvod
  MKİPTV ve MKVOD9 TARİHÇEMİZ... Okifioktay 15 25,021 22-09-2019, Saat: 09:41
Son Yorum: kutolo
  MKVOD9 MY LOCAL YÜKLEME sorgumurat 23 42,175 01-12-2018, Saat: 18:31
Son Yorum: smailey
  MKVOD9 Duyurular mkvod 23 41,174 20-08-2018, Saat: 03:33
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: