Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.29/5 - 260 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD9(NETCAST/WEBOS)
merhaba benim tv de lg store kısmı açılmıyor tıklayınca açılır gibi oluyor fakat tv ye geri dönüyor örneğin ne izlersem kanal d gibi lütfen yardım Sad
Teşekkür Edenler:
(18-11-2016, Saat: 22:56)ozcan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba benim tv de lg store kısmı açılmıyor tıklayınca açılır gibi oluyor fakat tv ye geri dönüyor örneğin ne izlersem kanal d gibi lütfen yardım Sad

modemi ve tv yi kapat-aç.2-3 dk. sonra lg kullanıcı bölümünden kullanıcı adınla giriş yap ve storeye gir
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler:
(18-11-2016, Saat: 22:56)ozcan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba benim tv de lg store kısmı açılmıyor tıklayınca açılır gibi oluyor fakat tv ye geri dönüyor örneğin ne izlersem kanal d gibi lütfen yardım Sad

denedim faKat ne lg store açılıyor nede hesap yönetimi
Teşekkür Edenler:
Süper olmuş teşekkürler açılış hızı da değişmiş
Teşekkür Edenler: #mkvod , #Okifioktay
Üstad store dan 9 indirdim aktif çalışan 8 gri ekran sadece renk tuşları var 8 artık çalışmayacağını tv den soğudum her ?
Teşekkür Edenler:
9 yukleyukledün  birkaç gün sonra 8 gri ekran oldu açık yardim
Teşekkür Edenler:
(19-11-2016, Saat: 01:16)tabelacı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 9 yukleyukledün  birkaç gün sonra 8 gri ekran oldu açık yardim

mkvod 8 uygulaması kaldırılmıştır arkadaşlar birazcık yazılanları okuyalım lütfen.unutun mkvod 8 diye birşey yok artık,öldü,bitti,fnish,sona erdi,gömdük,helvasını yedik.lg store mağazasından mkvod9 yükleyip 1.mesajdaki anlatımlara göre portalları ekleyip kullanmalısınız.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #mkvod , #OKAN PORTAL , tabelacı
yardım edin lütfen lg webos da ne hesap yönetimim açılıyor ne lg strore açılıyor siyah ekran geliyo tekrar tv ye bağlanıyo kendiliğinden
Teşekkür Edenler:
(18-11-2016, Saat: 23:03)Okifioktay Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

modemi ve tv yi kapat-aç.2-3 dk. sonra lg kullanıcı bölümünden kullanıcı adınla giriş yap ve storeye gir

usta dediğini yaptım fakat aynı :Sad siyah ekran devam ediyor hesap yönetimi ve lg store açılmıyor
Teşekkür Edenler:
(19-11-2016, Saat: 13:09)ozcan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-11-2016, Saat: 23:03)Okifioktay Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

usta dediğini yaptım fakat aynı :Sad siyah ekran devam ediyor hesap yönetimi ve lg store açılmıyor
aynı sorun bende de
vardı Tv yi fabrika ayarlarına döndürmen lazım ama önce kanalların yedeği al sonra geri atarsın
Teşekkür Edenler: ozcan , #mkvod

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD9 Listenizi Oluşturma ve Yükleme(Create and upload own list mkvod 113 180,103 24-01-2021, Saat: 20:58
Son Yorum: mkvod
  MKİPTV ve MKVOD9 TARİHÇEMİZ... Okifioktay 15 25,339 22-09-2019, Saat: 09:41
Son Yorum: kutolo
  MKVOD9 MY LOCAL YÜKLEME sorgumurat 23 42,579 01-12-2018, Saat: 18:31
Son Yorum: smailey
  MKVOD9 Duyurular mkvod 23 41,546 20-08-2018, Saat: 03:33
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: