Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.29/5 - 260 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD9(NETCAST/WEBOS)
(19-11-2016, Saat: 13:26)muce Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19-11-2016, Saat: 13:09)ozcan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-11-2016, Saat: 23:03)Okifioktay Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-11-2016, Saat: 22:56)ozcan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba benim tv de lg store kısmı açılmıyor tıklayınca açılır gibi oluyor fakat tv ye geri dönüyor örneğin ne izlersem kanal d gibi lütfen yardım Sad

modemi ve tv yi kapat-aç.2-3 dk. sonra lg kullanıcı bölümünden kullanıcı adınla giriş yap ve storeye gir

usta dediğini yaptım fakat aynı :Sad siyah ekran devam ediyor hesap yönetimi ve lg store açılmıyor
aynı sorun bende de
vardı Tv yi fabrika ayarlarına döndürmen lazım ama önce kanalların yedeği al sonra geri atarsın

teşekkür ederim sağol allah razı olsun
Teşekkür Edenler: muce
xml dosyasını upload ettikten  ne kadar süre sonra liste tv ye geliyor?
Teşekkür Edenler:
(19-11-2016, Saat: 16:49)bahadogan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: xml dosyasını upload ettikten  ne kadar süre sonra liste tv ye geliyor?

6-Doğru mac adresi girdiyseniz. Portallar Mkvod9 ana ekranında 1. sıradaki "Listeniz" kısmında görünecektir.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat
Emeği geçen herkese teşekkürler.
Teşekkür Edenler: #mkvod , #sorgumurat , #OKAN PORTAL
(19-11-2016, Saat: 01:25)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19-11-2016, Saat: 01:16)tabelacı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 9 yukleyukledün  birkaç gün sonra 8 gri ekran oldu açık yardim

mkvod 8 uygulaması kaldırılmıştır arkadaşlar birazcık yazılanları okuyalım lütfen.unutun mkvod 8 diye birşey yok artık,öldü,bitti,fnish,sona erdi,gömdük,helvasını yedik.lg store mağazasından mkvod9 yükleyip 1.mesajdaki anlatımlara göre portalları ekleyip kullanmalısınız.

Öncelikle emeginize sağlık 8 den daha verimli ve hızlı olduğunu söyleye bilirim ayrıca daha da kolay bi kullanım olanağına sahip ellerinizle sağlık tsk ederim kendi adıma....yazilanlari okuma ma sebebimiz için ise çağımız biraz
Eyvallah kardeşim jeton kare bizde teknoloji de geç saat lerde işten gelip okumaya çalışınca ne nasıl yapılacak diye gözden kaçmış kusura bakma . Yanlız bu sorun daha olacak ***** veya private yayınlar kaldirildimi bazı kişiler bulamamış ben çok biliyomusum gibi bana soruyorlar yardımcı olursanız sevinirim. Saygılar..
Teşekkür Edenler:
''bu yayınlar uzun bir süredir yoklar yaklaşık 2-3 ay kadar süre oldu .mesajı okuyunuz http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.p...60#pid9760 ''

bakın öteki konuda bu cevabı verdim arkadaşa, şimdi burada aynı cevabı veriyorum. öteki konuda teşekkür v.s. birkaç mesaj yazılıyor,sonra aynı soru tekrar soruluyor. yeniden aynı cevabı oraya yazıyoruz sonra bu konuda yazdığım bu cevaptan sonra 2-3 teşkkür mesajı ve hop tekrar aynı soru bu sefer bu konuda soruluyor.farklı konularda bu şekilde döngü sürekli tekrarlanıyor soran bu soruyu ilk kez sorulduğunu düşünüyor fakat cevap veren arkadaşlar aynı soruya onlarca kez aynı cevabı vermiş oluyor.buda ister istemez cevaplayan insanda bıkkınlığa sebeb oluyor.bu yüzden forumu en azından hafta da 1-2 kez ziyaret edip ne olup bitiyor uygulamada diye duyurular bölümünün okunması hepimiz açısından daha faydalı olcaktır.iyi geceler.

NOT : genel anlamda ve iyi niyetle yazılmıştır kimse alınmasın Smile
Teşekkür Edenler: #sorgumurat
mac adresini yüklediğimde İP adresi uyuşmazlığı uyarısı alıyorum aynı modemden Tv ve PC kablolu bağlantım var çözümü konusunda yardımcı olurmusunuz

Once tv de mkvod9 u acin, ana ekranda iken yeşil tuşa basın mac adresinizi görün ve sonra dosya adını bu mac adresi ile değiştirip yukleme sayfasını açıp yükleme yapinca düzeldi ve çalışıyor teşekürler.
Teşekkür Edenler:
Emegine sağlık reis. Gelen dosyalardan porttallar olanı çıkardım. ismini kendi mac adresim yaptım yükledim. diğer türlü ille karışıyor Big Grin
Teşekkür Edenler:
bende de ip çakışması diyor.lg tv de dns 8.8.8.8 görünüyor.değiştiremiyorum.pc de farklı dns leri denedim olmadı
Teşekkür Edenler:
(20-11-2016, Saat: 14:46)trkr2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bende de ip çakışması diyor.lg tv de dns 8.8.8.8 görünüyor.değiştiremiyorum.pc de farklı dns leri denedim olmadı

Once tv de mkvod9 u acin sonra yukleme yapin.
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD9 Listenizi Oluşturma ve Yükleme(Create and upload own list mkvod 113 180,071 24-01-2021, Saat: 20:58
Son Yorum: mkvod
  MKİPTV ve MKVOD9 TARİHÇEMİZ... Okifioktay 15 25,331 22-09-2019, Saat: 09:41
Son Yorum: kutolo
  MKVOD9 MY LOCAL YÜKLEME sorgumurat 23 42,574 01-12-2018, Saat: 18:31
Son Yorum: smailey
  MKVOD9 Duyurular mkvod 23 41,545 20-08-2018, Saat: 03:33
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: