Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 108 Oy - Ortalama: 3.34
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD9(NETCAST/WEBOS)
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Link ölü olabilir. Açamadığınız linkin tam yolunu belirtin.
Tv modeliniz nedir?
mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
tv modelim 55LB670V-ZA lg webos. portallar çalışıyor içindeki filmleri falan görebiliyorum örneğin alper portala girebiliyorum ordan herhangi bir klasöre de girebiliyorum film listesi çıkıyor ama hiçbirine tıklanmıyor.
Ara
Teşekkür Edenler:
Tv niz WebOS 2 ise ok.ru linklerini desteklememektedir.
Teşekkür Edenler:
sürümü webos 1.4.0-2518, destekler mi peki?
Ara
Teşekkür Edenler:
Bendede aynı sıkıntı var , TV webos 1 , büyük ihtimal linkler ölü ondandır
Ara
Teşekkür Edenler:
Webos 1 ve 3 desteklemektedir.
Açmaya calistiginiz linkin ne tur oldugu sağdaki bilgi ekraninda bulunmaktadir.
Linklerin acilmasini bekleyin. Player ekranunda cozunurluk butonlari gorunurse acilacak demektir.
Acilmasini bekleyin. Yandex dns kullanin
Teşekkür Edenler:
dns niz değişik,internet paketinizde güvenlik aile koruma yoksa,normal kurulumu yapmışsanız,proğramı denediğinizde halen bazı linkler çalışmıyorsa,lg nin webos2 ler için bir güncelleme çıkartması gerekiyor.Ancak kullanıcılar geri dönüş yaparak bizede çalışıp çalışmadığı bilgi verebilirlerse,bizde öğrenmiş oluruz.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
Teşekkür Edenler: aslanycan
hocam hepsini doğru olarak yaptım. dns google dns'ti yandex'e çevirdim durum yine aynı. yükleniyor kısmında takılı kalanlar ölü link olabilir ama alexvizyon portalda filmere tıklanamama olayı uygulama hatası gibime geldi. bunları da sizlere geri dönüş olsun diye yazıyorum yanlış anlamayın Big Grin
Ara
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
an itibariyle fark etmiş bulunmaktayım ki tıklanmayan filmler vk linkiymiş. vk linki olan hiçbir film hiçbir portalda açılmıyor.
Ara
Teşekkür Edenler:
mkvod usta arkadaş haklı otoportal ile hazırlanan linkler açılmıyor manuel girilenler açılıyor benim portalda bu şekilde . . .
Ara
Teşekkür Edenler: #Okifioktay

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD9 Listenizi Oluşturma ve Yükleme(Create and upload own list mkvod 73 18,257 25-04-2017, Saat: 20:27
Son Yorum: mkvod
  MKVOD9 Duyurular mkvod 14 6,583 20-02-2017, Saat: 17:01
  MKVOD9 Portal Yükleme (Resimli Anlatım) onur 35 12,573 19-02-2017, Saat: 18:02
Son Yorum: parazit
  MKVOD9 MY LOCAL YÜKLEME sorgumurat 16 4,865 23-01-2017, Saat: 22:51
  MKİPTV ve MKVOD9 TARİHÇEMİZ... Okifioktay 13 2,853 09-01-2017, Saat: 02:16
Son Yorum: rambozan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi