Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.29/5 - 260 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD9(NETCAST/WEBOS)
ne zaman ücretli olacak diye bekliyordum. buraya kadarmış demek. bugün açtığımda deneme süreniz dolmuş uyarısı aldım.bir çoğu link çalışmamasına rağmen çok faydalandık gerçekten.bugüne kadar vermiş olduğunuz hizmetten ötürü çok teşekkür ederim. bağış yapacağız da nasıl yapacağız  Shy  da. nasıl nereye, yardım.
Teşekkür Edenler:
tamam cevap biraz geç geldi ama geldi. teşekkürler
Teşekkür Edenler:
Uygulama güncellenmiştir.
9.2.3(30102017)

Değişikliklerin aktif olması için mkvod ana ekranda 1 defa kırmızı tuşa basın.
Deneme sürümü sona erdi uyarısı hakkında bilgi alabilir miyim.?
Teşekkür Edenler:
(04-11-2017, Saat: 16:16)erkanoz07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Deneme sürümü sona erdi uyarısı hakkında bilgi alabilir miyim.?

Bilgi gönderilmiştir.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #OKAN PORTAL
sorunsuz ızledıgm mkvod portallardan hıc bır fılm ızleyemıyorm neden acaba
Teşekkür Edenler:
Bende bir sikinti yok ,internet baglanti ve ayarlarinizi kontrol edin (farkli dnsler deneyin,modemi resetleyin).ayrica izlemek istediginiz videolar kaynagindan silinmis veya mkvod uygulamasanin acamadigi linkler olabilir.en saglam linkler stremango,thevideo ve vidmoly oluyor genellikle.birde pair islemi yapinca openload linkleride iyi durumda.ama genel anlamda ne yaparsan yap ozellikle populer film ve diziler bir muddet sonra telif nedeniyle silinir.calisan link bulmak cok zorlasir.birde sorunuzu yazarken daha anlaşılır örnekler vererek yazınki yardımcı olabilelim.yoksa sorduğunuz soruya böyle genel cevaplar alırsınız.
Teşekkür Edenler: #mkvod , #Okifioktay , #sorgumurat , #OKAN PORTAL
Arkadaş lar dünden beri LG TV de mkvod giriş yapmıyor neden acaba?
Teşekkür Edenler:
(09-11-2017, Saat: 12:38)onurhilversum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaş lar dünden beri LG TV de mkvod giriş yapmıyor neden acaba?

Hostingde ki sorun nedeniyle uygulama açılmamaktadır.ayarlarınızla oynamayın.Açıklama -----> http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.p...3#pid16493
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #Okifioktay
Anlatıldığı gibi ana ekranda kırmızı tuşa bastım. Ancak Trial Version yazısı var. Çıktığından beri MKVOD üyesiyim ancak bu durumda ne yapacağım hakkında bir bilgi bulamadım. Bağış mı yapmam gerekiyor?

Saygılarımla.
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD9 Listenizi Oluşturma ve Yükleme(Create and upload own list mkvod 113 180,304 24-01-2021, Saat: 20:58
Son Yorum: mkvod
  MKİPTV ve MKVOD9 TARİHÇEMİZ... Okifioktay 15 25,367 22-09-2019, Saat: 09:41
Son Yorum: kutolo
  MKVOD9 MY LOCAL YÜKLEME sorgumurat 23 42,657 01-12-2018, Saat: 18:31
Son Yorum: smailey
  MKVOD9 Duyurular mkvod 23 41,594 20-08-2018, Saat: 03:33
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: