Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.29/5 - 260 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD9(NETCAST/WEBOS)
(05-04-2021, Saat: 16:20)xkah Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba, yeni sürümü yükledim. altyazılı film izle bölümünde alt yazılar yabancı karakterler içeriyor. Bir çözümü varmıdır acaba. Saygılar...
Herhangi bir sorun yoktur.
Tv nizin altyazi ayarlarını türkçe yapin.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , xkah
Yapamiyorum hicbirsey anlamadim gerekli bagisi da yaptim.update den sonra olan oldu . Ne olur yardim edin hollanda dan Ramazan Serin Dodgy

Ornek dosya yi nerden yukleyecem inanin birsey anlamadim
Teşekkür Edenler:
(05-04-2021, Saat: 19:08)CanCan74 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yapamiyorum hicbirsey anlamadim gerekli bagisi da yaptim.update den sonra olan oldu . Ne olur yardim edin hollanda dan Ramazan Serin Dodgy

Ornek dosya yi nerden yukleyecem  inanin birsey anlamadim

http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=429
Bu sayfadaki xml dosyasını pc yada telefona indirip,inen dosyanın adını mac numaranız ile değiştirerek,
http://mkvod.mkvod.ovh/mkvod9/uploads/
bu sayfadan yüklemenizi yapınız.
Tüm işlemler sırasında tv nizin ve mkvod programının açık olması gerekmektedir.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: /onur , /ismailglr , #sorgumurat , #mkvod
Ustam güncellemeden sonra kısa yol tuşları ( direk tv yayınına geçme) çalışmıyor , bilginize!
Teşekkür Edenler:
(06-04-2021, Saat: 12:54)becool Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustam güncellemeden sonra kısa yol tuşları ( direk tv yayınına geçme) çalışmıyor , bilginize!

Bu özellik kaldırılmıştır.
Ileride belki eklenebilir.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #Okifioktay
Hem lg televizyonuma hemde tv box ima full versiyon yaptirdim cok basirili bir uygulama herkese tavsiye ediyorum ellerinize saglik
Teşekkür Edenler:
selamlar,MKVOD lg sürümünü kullanmaktaydım.Sonra serverler yandı dendi ve o günden beri mkvod açılmıyor.
Düzeldimi?Yeni versiyonmu çıktı?Bendeki sürüm MKVOD 9.
bunu silip yenidenmi yükleyeceğiz.Bağış yapmıştım,yeniden mi bağış yapmalıyım.
sorular sorular..
umarım bir cevap veren olur..
saygılar..
Teşekkür Edenler:
yeni versiyonu (lg cmos) yükledim.Ancak liste boş...Portallar yok.
ben özel bir liste yüklemiyorum.sadece sağlayıcının verdiği portallardan faydalanıyorum.
Listenin gelmesi için ne yapmalıyım.
Teşekkür Edenler:
(08-04-2021, Saat: 12:21)macitanak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yeni versiyonu (lg cmos) yükledim.Ancak liste boş...Portallar yok.
ben özel bir liste yüklemiyorum.sadece sağlayıcının verdiği portallardan faydalanıyorum.
Listenin gelmesi için ne yapmalıyım.

1. Sayfanin 1. Mesajini okuyun .
Teşekkür Edenler:
(05-04-2021, Saat: 17:28)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-04-2021, Saat: 16:20)xkah Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba, yeni sürümü yükledim. altyazılı film izle bölümünde alt yazılar yabancı karakterler içeriyor. Bir çözümü varmıdır acaba. Saygılar...
Herhangi bir sorun yoktur.
Tv nizin altyazi ayarlarını  türkçe yapin.

Merhaba tekrardan, tv modeli 50ph670s. Netcast, bütün alt yazı ayarları Türkçe, ama yabancı karakterler çıkıyor hâlâ.
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD9 Listenizi Oluşturma ve Yükleme(Create and upload own list mkvod 113 178,136 24-01-2021, Saat: 20:58
Son Yorum: mkvod
  MKİPTV ve MKVOD9 TARİHÇEMİZ... Okifioktay 15 25,008 22-09-2019, Saat: 09:41
Son Yorum: kutolo
  MKVOD9 MY LOCAL YÜKLEME sorgumurat 23 42,121 01-12-2018, Saat: 18:31
Son Yorum: smailey
  MKVOD9 Duyurular mkvod 23 41,160 20-08-2018, Saat: 03:33
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: