Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.96/5 - 135 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD9 Listenizi Oluşturma ve Yükleme(Create and upload own list
(25-10-2016, Saat: 16:05)Drongo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Salam,

Abiler ben ülke dışındayım - lg aplication o ülke genelinde açıldığından Türkiyedeki aplikasyonlar burda çıkmaz - bunu nasıl çöze bilirim..?

Mkvod9 tüm ülkeler için kabul edilmiştir.
Yükleme için şu adımları izleyebilirsiniz.
http://tr.lgappstv.com/appspc/overview/o...uyView.lge
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , Tekind@r
ustam ayarlarda 'private' değiştirilmiyor, bakabilirseniz
Teşekkür Edenler:
IArkadaslar kusura bakmayin ama bir türlü beceremiyorum!

Mkvod8 kullaniyordum. Portallar falan hepsi gayet normaldi. Az önce baktim "mkvod9 cikti indir" yaziyor. Bende direk appstore den indirdim. Ve suanda ekranda hicbir portal yada baska bisey yok. standart ekran haric ( 1.listeniz 2.favori listesi 3. örnek liste vb...)

Forumuda okudum ama tam olarak ne yapmam gerektigini anlayamadim.

Tv nin arkasindaki flashbellek i  cikarip, tvdeki mkvod8 ve mkvod 9 u silip tekrarmi yükleyim?

Flashbellegi cikartmam gerekmi?

Mkvod9 icin flashbellek lazimmi?

Flasbellegi tv den cikartip, laptopda formatlayip, mkvod u yeniden mi yüklemeliyim?

Yardimci olabilirseniz sevinirim
Teşekkür Edenler:
(25-10-2016, Saat: 23:39)fleshig Adlı Kullanıcıdan Alıntı: IArkadaslar kusura bakmayin ama bir türlü beceremiyorum!

Mkvod8 kullaniyordum. Portallar falan hepsi gayet normaldi. Az önce baktim "mkvod9 cikti indir" yaziyor. Bende direk appstore den indirdim. Ve suanda ekranda hicbir portal yada baska bisey yok. standart ekran haric ( 1.listeniz 2.favori listesi 3. örnek liste vb...)

Forumuda okudum ama tam olarak ne yapmam gerektigini anlayamadim.

Tv nin arkasindaki flashbellek i  cikarip, tvdeki mkvod8 ve mkvod 9 u silip tekrarmi yükleyim?

Flashbellegi cikartmam gerekmi?

Mkvod9 icin flashbellek lazimmi?

Flasbellegi tv den cikartip, laptopda formatlayip, mkvod u yeniden mi yüklemeliyim?

Yardimci olabilirseniz sevinirim

Mac numaranızı özelden gönderbilirseniz,yardımcı olabiliriz.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: /onur
(24-10-2016, Saat: 23:32)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.p...4#pid11414 bu mesajdaki anlatımları uygulayınız.

Teşekkür ederim kardeşim şimdi yaptım yalnızca portal sayısı mkvod 8 dekine göre daha az olmuş. listeyi otomatik olarak yükledim.
Teşekkür Edenler:
(28-10-2016, Saat: 01:13)hsizer Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24-10-2016, Saat: 23:32)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.p...4#pid11414 bu mesajdaki anlatımları uygulayınız.

Teşekkür ederim kardeşim şimdi yaptım yalnızca portal sayısı mkvod 8 dekine göre daha az olmuş. listeyi otomatik olarak yükledim.

Portal sayısı aynıdır. Olmayan tek portal MK Portal dır.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat
merhaba arkadaşlar mkvod9 kullanıyorum xml listesini yüklemeyi başardım fakat şimdi görünen kanalları açtığımda şu yazı çıkıyor ne yapmalıyım... BU TÜR LİNKLERİ KULLANMAK İÇİN BAĞIŞ YAPMALISINIZ MKİPTV@GMAİL.COM İLE İLETİŞİME GEÇİN diyor. duyurulardada bağış şuanda yapılamıyormuş yardımcı olursanız sevinirim
Teşekkür Edenler:
(29-10-2016, Saat: 16:30)dashuras Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba arkadaşlar mkvod9 kullanıyorum xml listesini yüklemeyi başardım fakat şimdi görünen kanalları açtığımda şu yazı çıkıyor ne yapmalıyım... BU TÜR LİNKLERİ KULLANMAK İÇİN BAĞIŞ YAPMALISINIZ MKİPTV@GMAİL.COM İLE İLETİŞİME GEÇİN  diyor. duyurulardada bağış şuanda yapılamıyormuş yardımcı olursanız sevinirim

Cevabi icinde olan bir soru.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
(29-10-2016, Saat: 17:54)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(29-10-2016, Saat: 16:30)dashuras Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba arkadaşlar mkvod9 kullanıyorum xml listesini yüklemeyi başardım fakat şimdi görünen kanalları açtığımda şu yazı çıkıyor ne yapmalıyım... BU TÜR LİNKLERİ KULLANMAK İÇİN BAĞIŞ YAPMALISINIZ MKİPTV@GMAİL.COM İLE İLETİŞİME GEÇİN  diyor. duyurulardada bağış şuanda yapılamıyormuş yardımcı olursanız sevinirim

Cevabi icinde olan bir soru.

Bencede cevabı içinde.ustaya mesaj yazması daha makul gözüküyor. Wink
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler:
Anlatılanları harfiyen yaptım ancak portaller mkvod9 içinde görünmüyor. Ben sadece List-1 , List-2 .... görüyorum. bu portallerden herhangi birine tıkladığımda ise "listeniz bulunamadı, standart liste yükleniyor" diyor ve bir kaç video ve tv linki açılıyor. Nerede yanlış yaptığımı bilmiyorum. Gerçekten çok zorlandım MKVOD modülünü çıktığı günden beri güncelleyerek kullanan biri olarak. Lütfen yardımcı olur musunuz?

Hazır portaller zip dosyasının içinden portallar.xml dosyasının adını benim tv mac adresi ile değiştirdim ve upload sayfasından upload ettim. mac adresinin doğruluğundan eminim çünkü daha önceki mkvod mac adresi yaptırmadan çalışmıyordu.

şimdiden teşekkürler.....
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD9(NETCAST/WEBOS) mkvod 1,469 1,980,166 02-10-2023, Saat: 21:56
Son Yorum: Okifioktay
  MKİPTV ve MKVOD9 TARİHÇEMİZ... Okifioktay 15 24,929 22-09-2019, Saat: 09:41
Son Yorum: kutolo
  MKVOD9 MY LOCAL YÜKLEME sorgumurat 23 42,025 01-12-2018, Saat: 18:31
Son Yorum: smailey
  MKVOD9 Duyurular mkvod 23 41,035 20-08-2018, Saat: 03:33
Son Yorum: mkvod