Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 79 Oy - Ortalama: 2.97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD9 Listenizi Oluşturma ve Yükleme(Create and upload own list
şuan toplamda kaç portal var
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
diğer başlıkta cavap verildi.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
Teşekkür Edenler: #mkVOD
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
iyi günler bu önerimi standart versiyona eklediğinizi görmek güzel !

bu arada sayın yönetici size bir kaç önerme daha yapma istiyordum !
youtube kendi içinde standart değişkenleri sabit adresleme yapabiliyor buna göre özel kategorize etme olayı var.
standart uygulamaya bu aşağıda yer alan linkleri ekleme durumu olursa !
bu smart tv uygulamasını yeni kullanmaya başlayacaklara baya bir kolaylık olacaktır.
ve özellikle youtubenin bile artık destek vermediği eski model smart tv işletim sistemlerinde youtube açma süresi baya uzun sürüyor
özellikle youtube açısından sizin bu smart tv uygulamanızla youtube daha hızlı girebiliyoruz !
zahmet olmazsa lütfen bu aşağıdaki link içerikleri uygulamaya eklerseniz daha fazla program kullanımı artırılmasına yararı olacaktır Smile

uygulama eklemenizi istediğimiz youtubenin standart değişken linkleri aşağıdakiler

YouTube'un En İyileri
  • [1. sırada] Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
    [3. sırada] Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
    [4. sırada] Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
    [5. sırada] Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
    [6. sırada] [URL=http://www.mkvod.info/mkvod/member.php?action=register] smart tv deki youtube uygulaması canlı yayın desteği vermiyor ! Sad
bu sırada olduğu gibi ! aynı sıralama ile ! mümkün olduğunca ön sıra sıralamasıyla ! olursa çok güzel olur diyorum ! Smile

ben kendime özel kişisel bir arama listem değil !
zaten herkes zaman içinde tv kumandasında yazı yazmanın ; bir çin işkencesine dönünce sabit olarak güncellene içerikleri arar oluyor !
herkes için pratik kullanılabilinir güncel video içeriklere herkesin kolayca erişe bilmesini istiyorum !

şimdiden gösterdiğiniz ilgi ve alaka için herkes adına çok teşekkürler ! Smile
Ara
Teşekkür Edenler:
Bu linkte anlatıldığı gibi kendi listenizi ekleyebilirsiniz.
mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkür Edenler:
Arkadaşlar ben mkwod yükledim, tv de ikon çıktı fakat portallar yok, bunu nasıl çözerim.
TV : LG 42LB 670
Televizyon wifi ile bağlı internete
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. ilk mesajdaki veya soru sorduğunuz diğer mesajda yazılanları uygulayın.
Ara
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #sorgumurat
hocam iyi günler dilerim portallar güncellenmiş mesala cem portal var ama benim mkvod da cem portal gözükmüyor ne yapabilirim
Ara
Teşekkür Edenler:
sorunu hallettim hocam meger mac adresini tekrar upload etmek gerekiyormuş
Ara
Teşekkür Edenler: #mkVOD , #sorgumurat

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD9(NETCAST/WEBOS) mkVOD 604 173,255 9 saat önce
Son Yorum: mkVOD
  MKVOD9 Portal Yükleme (Resimli Anlatım) onur 44 18,630 23-07-2017, Saat: 22:55
Son Yorum: onur
  MKVOD9 Duyurular mkVOD 17 9,344 21-05-2017, Saat: 00:15
  MKVOD9 MY LOCAL YÜKLEME sorgumurat 16 6,658 23-01-2017, Saat: 22:51
  MKİPTV ve MKVOD9 TARİHÇEMİZ... Okifioktay 13 3,619 09-01-2017, Saat: 02:16
Son Yorum: rambozan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi